Sayfa 22/540 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 169 - 176 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    anlamanız amacıyla
    153.698 adet satıs islemi Tarafımca gerçeklestirilmistir.Enis ULUSOY Sahibi oldugum payların 153.698 adetinin, Sait Ulusoy'a yapmıs oldugum'' virman ''islemiyle ilgili

158.693 adet alıs islemi ve 0 adet satıs islemi Tarafımca gerçeklestirilmistir. Sait ULUSOY Pay Alımı''-Virman''
    ^^ne olduğunu soran arkadaşlar için^^ gerçekde satım olarak görünen eniS bey in payı o da GEDİK E ŞUAN İTİBARİYLE GEDİK İN ELİNDE 790.000 LOT OLDU 1.750.000 LOT. hani bahsettiğim aracı kurumlar var ya bu gün alış satış yapan ilk 5 aracı kurumların 8 i onlar
    unutmayın her koyun kendi bacağından asılır, asla yatırım tavsiyesi değildir.

Çok kötü durumdaki senetler uçtu bu hala sürünüyor bence
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

3. Sait Bey'in sattığı 750 bin hisseyi alan kim acaba? Benim tahminim yabancı bir fon.
    Belki birkaç parti daha bu tip satış oLabiLir 7 lerde aLdıkLarını bu fiyatlardan satarak hem kar elde etmiş oLurLar hem de tekrardan halka açıklık oranı artmış olur. (Analist toplantısında bunun sinyalini vermisler zaten)

4. arkadaşlar bu sirket battimi kimse yorum yapmiyor 36 trilyon kar acikladi yoksa ben yanlismi anladım

Alıntı Originally Posted by afyonlu Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu sirket battimi kimse yorum yapmiyor 36 trilyon kar acikladi yoksa ben yanlismi anladım
    Açıkladı da ne oldu 10 tlyi geçemedi...
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

6. Ölü taklidi yapıyor . Susun uyandirmayin.😀😁😃

7. Twitterda değerleme konusunda uzman bir abime özelden kağıdı sordum.Son bilançosuna göre yarıya yakın ucuz olduğunu,kağıdın 17 tl civarı fiyatı hakettiğini ,2017 de bu ivmeyi sürdürmesi halinde bu fiyatın hiç de abartılı olmayacağını söyledi.:-)

8. bu şirketin güzel olduğu ama patronun delavera peşinde olduğu aşikar ? yoksa 2,5 yil önce 14 teleden halka arz edilen şirketine sahip çıkmayıp rezil etti hisse normalde 15 ile 20 tl ler arasında olması gerekirdi ??? ama ali cengiz oyunu oynuyorlar adamlar baskıyı kurup ucuz malı topladıkları kadar topladılar kelepir fiyatlardan ???

Sayfa 22/540 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •