Sayfa 220/360 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon
Arama sonucu : 2876 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Gerçek şu ki yaķın dönemde büyük küçük demeden tüm üreticilerin düşük karbon olayı , vazgeçilmez gerçekleri olacak gibi duruyor.

2. Tamda bu noktada green x e müthiş bir pazar doğacak düşüncesindeyim. Tüm paylaşımlarım amatör bir yatırımcının amatör düşünceleridir.Asla ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Tıkla gelsin in yarısını alan kişi veya gurup sanırım hisseyi topluyor, önümüzdeki senelerde atatp içinden en az 2 tane şirket çıkarıp halka arz edilebilir, yatırılan parada misli ile geri alınmış olur.
    Tıkla Gelsin, nin % 1 lik hissesini alan zaten Atp girişim sermeye ortaklığı 7,5 Milyon TL para saydı . Kalan % 99 hissesinide almak için opsiyon anlaşması yaptı ve bunun karşılığında 10 Milyon TL para saydı vadesi gelince kalan payları 750 Milyon TL değeri üzerinden eksik kalan tutarı ödeyerek bitirecek.

4. Arkadaşlar tıkla gelsin bizim için tam bir supriz oldu..açıkçası benim bundan haberim yoktu..ben daha çok green x ve ATATP nin Çin deki büyümesine odaklanmıştım..
    Tıkla gelsin bize bonus bir ödül oldu..
    Trendyol un piyasa değeri 16 milyar dolar..
    Hepsi burada 4 milyar dolar..
    Getir 2.5 milyar dolar...
    Tıkla gelsin ??...
    Tıkla gelsinin artık tüm firmalara hizmet vereceğini düşündüğümüzde vede turkiyede en çok indirilen program olduğunu dusundugumuzde potansiyelinin çok yüksek olduğunu anlayabiliyoruz...
    Bu kadar çok sevilen bir uygulamanin değeri en az 1 milyar dolar etmeli diyor mantığım..buda ilk etapta fiyatın 310 TL lere çıkması gerektiğini bana düşündürüyor...

5. Biz galiba ALLAH in sevdiği kullariz..=)) 30_35 TL lerden hisseye greenx ve Çin deki büyümenin hatırına girdik..ALLAH bize çok daha büyük bir beklentiyi nasip etti...tıkla gelsin gerçekten de çok değerli..
    Gerçi green x de çok değerli..geçen gün tayip erdogan karbon sertifika işini yurt içinde yapacağız ve bunu kalkınma programına dahil edeceğiz dedi..demek ki gerçekten de büyük ve önemli bir iş..bu işi de kurumsal olarak yapan tek firmayız..
    Anlayacağınız bence bize bir piyango vurdu...efsane bir kazanç sağlama potansiyeli sundu...umarım bu işten en güzel kazancimizi sağlarız..

6. Ağzından bal damlıyor keko kardeşim. İnşallah dediklerin tek tek gerçekleşecektir. Allah razı olsun senin sayende kağıttayım. Ben bu kağıdın ismini bile bilmezdim. Bir ara gesan topiğinde bir yazının içinde geçirmiştin bu kağıtta olduğunu. O an o topiğe girdim ve yazılarından etkilenerek atatp ye girdim. Ve şimdiye kadar kazanamadığımı kazandım sayende. Allah razı olsun senden. İnşallah tüm arkadaşlarla beraber daha çok kazanırız.

(Yatırım tavsiyesi değildir)

7.  Alıntı Originally Posted by executive Yazıyı Oku
    Tıkla Gelsin, nin % 1 lik hissesini alan zaten Atp girişim sermeye ortaklığı 7,5 Milyon TL para saydı . Kalan % 99 hissesinide almak için opsiyon anlaşması yaptı ve bunun karşılığında 10 Milyon TL para saydı vadesi gelince kalan payları 750 Milyon TL değeri üzerinden eksik kalan tutarı ödeyerek bitirecek.
    Atp gsyo ya 956 milyon verenleri kastediyorum.

8. Tıkla gelsin şu an için yemek siparişi ile alakalı bir uygulama yemek sepeti ile karsılastırmak daha uygun olmazmı

Sayfa 220/360 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •