Sayfa 222/670 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon
Arama sonucu : 5354 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yok be ya, 200 bin zarar 30bine düştü hamallık yaptığımızı saymazsak suyuniçinden üc vakte kadar çıkıcaz inşallah
    Bu durumu yaşarken maliyetin bir önemi olmuyor, hisse düştümü çıktımı aynı oranda bunu hissenin içindeyken herkes yaşıyor! Maliyet sadece işin psikolojisi! Ytd

2. Hamallık konusunda muhtemelen daha eskilerde vardır elbette ama forumda ise en büyük hamal ben olsam gerek! Ytd

3. Açılışı ustalar gibi yapıyor, kapanışı sustalar gibi kapatmaz umarım! Ytd

4. Dediğin gibi maliyetin önemi sadece psikolojik olabilir ama düşünsene 23 değilde 17 maliyetli olduğunu, ne kadar rahat olursun

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5. Yarın aracı kurumlardan gelecek makas verisi önemli olmayacaksa tamam artık bilanço odaklı diyecem! Tırmalayıp duruyorum makas için, tırmalamam bundan sonra gari! Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Dediğin gibi maliyetin önemi sadece psikolojik olabilir ama düşünsene 23 değilde 17 maliyetli olduğunu, ne kadar rahat olursun
    Eskiden katılırdım artık bu duruma da katılamayacağım! Şöyle düşün elinde x hissesi 30 maliyetle 600 lira olmuş diyelim, sevinir misin üzülür müsün? Bak bu da başka psikoloji, çünkü aradaki fiyat artışlarında hiç almamışssın haliylede maliyetin epeyce geride kalmış!
    Düşecek derkene arkasından baktığın için ekstra bonuslu üzülürsün!
    Sepet yaydırmak, sepet candır bu yüzden! Ytd

7. Benim tahtaci emmiden bi ricam olucak, o gün geldiğinde suyunüstüne çıktığımız vakit bi tavan yapsın

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Eskiden katılırdım artık bu duruma da katılamayacağım! Şöyle düşün elinde x hissesi 30 maliyetle 600 lira olmuş diyelim, sevinir misin üzülür müsün? Bak bu da başka psikoloji, çünkü aradaki fiyat artışlarında hiç almamışssın haliylede maliyetin epeyce geride kalmış!
    Düşecek derkene arkasından baktığın için ekstra bonuslu üzülürsün!
    Sepet yaydırmak, sepet candır bu yüzden! Ytd
    Tabi buradaki bir başka haz! 5 hadi 10 lira temettü verirse her sene 3 yılda yatırdığını sana geri vermiş olur! Bunlar uç şeyler tabi!
    Ne demişti rahmetli Kemal abimiz! Mesela yani.. ytd

Sayfa 222/670 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •