Sayfa 223/360 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 2876 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. İnfoyu iş güzel karşıladı.

2.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Yukarıda bir ortak paylaşmış komisyon oranlarını uzun yıllardır iş bankası üzerinden işlem yapıyorum.Ha çok fazla al sat yapan birisi değilim.Banka ile görüşeyim diyorum komisyon oranlarında bir iyileşme yapmaları yönünde. Yoksa hesabımı başka bankaya çekeceğim minvalinde. Sizce karşılık bulur mu? Allah var bankanın komisyonu kaç ondanda bi haberim.
    benim ilk başlarda ödediğim komisyon oranı 10 000 de 20 idi..daha sonraları sermayem arttıkça bu oranım ta 7 ye kadar düştü...eğer çok trade yaparsam 5 bile düşürebilir ve derinliği de bedava verebileceklerini söylemişlerdi bana...ben zaten derinlik kullanmıyordum (tahtalarda gözler yanılıyor...çok oyunlar dönüyor) ...tradeyi de zaten düşünmediğim için o teklifi red ettim ve 7 oranına razı oldum...banka beni özel müşteriler gurubuna dahil etmiş...telefon ile aradığımda hiç bekletmiyorlar ..yine şubeye de gittiğimde beni hiç bekletmiyorlar...bunları hiç talep etmediğim halde yapmışlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. şu saat itibari ile tavanda bekleyen 455 bin adetmiş dostlar...hayırlı uğurlu olsun..inşALLAH yolumuz uzun...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    benim ilk başlarda ödediğim komisyon oranı 10 000 de 20 idi..daha sonraları sermayem arttıkça bu oranım ta 7 ye kadar düştü...eğer çok trade yaparsam 5 bile düşürebilir ve derinliği de bedava verebileceklerini söylemişlerdi bana...ben zaten derinlik kullanmıyordum (tahtalarda gözler yanılıyor...çok oyunlar dönüyor) ...tradeyi de zaten düşünmediğim için o teklifi red ettim ve 7 oranına razı oldum...banka beni özel müşteriler gurubuna dahil etmiş...telefon ile aradığımda hiç bekletmiyorlar ..yine şubeye de gittiğimde beni hiç bekletmiyorlar...bunları hiç talep etmediğim halde yapmışlar...
    Onlarda anlamış paranın kimde olduğunu

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Abi sizki yılların eskitemediği keko.Ben ise garip bir Umk.Tek kurtarir tarafım ben keko'nun dostuyum dersem belki banka isminize istinaden bir güzellik yapar.😁

6. Bu arada bir maaşallah diyelim.Dün erinmeden forumu ilk başlangıç sayfasından itibaren okudum.

7.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Onlarda anlamış paranın kimde olduğunu
    hesaplarımı onlar benden daha çok takip ediyorlar...bazen broker bana hisse soruyor...veya aldığım hisselerde hedef nedir diye soruyor...=))) tahminlerime göre pozisyonumu başkaları ile paylaşıyor...

8. Emekleriniz için sayın Kazançkapısı ve Keko' ya çok teşekkürler.

Sayın Keko, ben şöyle anladım (ki hatam varsa lütfen düzeltelim), şimdi
    1) ATPGSYO halka arz olacak
    2) Burdan gelecek miktar ile ATA EXPRESS alınacak
    3) ATA EXPRESS içinde yer alan ( Tıklagelsin, Fiyu v.s de yapılan her işlem ATATP yarayacak.

Sormak istediğim ayrı konu da Tıklagelsin ayrıca halka arz mı edilecek?

Sayfa 223/360 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •