Sayfa 224/1223 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    En düşük 1.31 en yüksek 1.69 beklentim
    5.89 ilk beş ay toplamı. 7 ye tamalasın bari. Zaten vergi dilimine girdik. Temmuz zammından birşey anlamıyoruz.

2. Bugün pastalarda çıkmadı ne hikmetse

3. https://www.youtube.com/watch?v=z9b6G2S6Jdc bizde de kedı kopek bırıncı oluyor bastakı dansı seyredın muhtesem

son zamanlarda çok sayıda kzımız oğlumuzun kaybolması sonra ölmüş halde bulunmaları kalbimin derinliklerinde çok büyük sızıya neden oluyor
    yüreğim daralıyor isyan edesim geliyor.
    Elim klavyeye gidipte o güzel çocuklar için birşeyler yazmakta zorlanıyorum.
    Onları öldürenlere bağırıp çağıramıyor küfür edemiyorum.
    insan denen mahluk ne kadar acımasız ne kadar kötü ne kadar vahşi bir yaratık diye düşünüyorum.
    leylayı yaratan onu öldüreni neden yaratır diyorum. BONCUK GÖZLÜ ŞİRİN Mİ ŞİRİN YÜZLERİNDE GÜLÜCÜKELR EKSİK olmayan LeylalaRınölümüne müsade ederken ne ile sınamaktır insanları.
    amacı nedir diye soruyorum kendime. Ama mantıklı hiçbir neden bulamıyorum.
    söylenecek hiç bir nedende leylaların ölümüne/ölüm şekline benim isyanımı engelleyemez.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    son zamanlarda çok sayıda kzımız oğlumuzun kaybolması sonra ölmüş halde bulunmaları kalbimin derinliklerinde çok büyük sızıya neden oluyor
    yüreğim daralıyor isyan edesim geliyor.
    Elim klavyeye gidipte o güzel çocuklar için birşeyler yazmakta zorlanıyorum.
    Onları öldürenlere bağırıp çağıramıyor küfür edemiyorum.
    insan denen mahluk ne kadar acımasız ne kadar kötü ne kadar vahşi bir yaratık diye düşünüyorum.
    leylayı yaratan onu öldüreni neden yaratır diyorum. BONCUK GÖZLÜ ŞİRİN Mİ ŞİRİN YÜZLERİNDE GÜLÜCÜKELR EKSİK olmayan LeylalaRınölümüne müsade ederken ne ile sınamaktır insanları.
    amacı nedir diye soruyorum kendime. Ama mantıklı hiçbir neden bulamıyorum.
    söylenecek hiç bir nedende leylaların ölümüne/ölüm şekline benim isyanımı engelleyemez.
    keşke tanrı olsaydı da öbür tarafta hesabını sorsaydık demek geçiyor içimden. son zamanlarda bu yaşadıklarımızın tarifi yok. insanlığımızdan utandık.

...00:00...

Palanın adamı iş başında.
    Yolunacak piliç kalmadı.

7. Abiler bu iş çığrından çıktı bidefadan bişey olmaz diyenler ve onları hala destekleyenler İnşallah rahat uyuyamazlar geçen gün sordum aynaya bakıp ben dürüstmüyüm diyobiliyormusun diye bidaha soruyorum aynaya bakın ve ben dürüstmüyüm diye sorun

8.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    ...00:00...

Palanın adamı iş başında.
    Yolunacak piliç kalmadı.
    Palamın adamınıda

Sayfa 224/1223 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz