Sayfa 228/341 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Yip pazarındab çıkmak için, fabrika satışının iptalin olasılığının dayanağı nedir? Bu da nerden çıktı?

Üst pazara çıkarmak isterlerse, çok daha kolay yöntemler var.

-KRSAN ile şirket birleşimi yapıp, Krsan ın Sinop fabrikasında başta balık yağı olmak üzere bir çok yağ üreterek şirkete faliyet kazandırırlar...

-Veya şirket faliyet alanına ‘pazarlana satış’ ekleyip, çeşitli yağları fason üreterek ve bunların pazarlama ve satışı ile faliyet kazanırlar.

-Başka faliyet düşünülmüyorsa, iştirak şirketi ETİLR ile birleştirilip restorat hizmetleri ve gıda satışı alanında faliyet kazanırlar.

-Hadi diyelim ellerinden hiç bir şey gelmiyor, daha önce bir kısım Etiler hissesini sarıkları Selin yağlarının sahibine alyağı da devrederler, şirketler birleşir, Selin yağları ile Altınyağ markaları altında üretim ve pazarlama faliyeti yine yakalar...

Bütün mesele niyet!!

2.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Yip pazarındab çıkmak için, fabrika satışının iptalin olasılığının dayanağı nedir? Bu da nerden çıktı?

-KRSAN ile şirket birleşimi yapıp, Krsan ın Sinop fabrikasında başta balık yağı olmak üzere bir çok yağ üreterek şirkete faliyet kazandırırlar...

-Veya şirket faliyet alanına ‘pazarlana satış’ ekleyip, çeşitli yağları fason üreterek ve bunların pazarlama ve satışı ile faliyet kazanırlar.

-Başka faliyet düşünülmüyorsa, iştirak şirketi ETİLR ile birleştirilip restorat hizmetleri ve gıda satışı alanında faliyet kazanırlar.

-Hadi diyelim ellerinden hiç bir şey gelmiyor, daha önce bir kısım Etiler hissesini sarıkları Selin yağlarının sahibine alyağı da devrederler, şirketler birleşir, Selin yağları ile Altınyağ markaları altında üretim ve pazarlama faliyeti yine yakalar...

Bütün mesele niyet!!
    İyide ne demişler kime niyet ,kime kısmet!O niyetleri kısmetlerinde çıkmayabilir,herzaman işler yolunda gitmeyebilir,Dava açılmış ve 2.ve 3. maddelerin iptali istemi var,tuhaf ama olursa komple batma riskide var,ben olsam uzlaşırdım ,sonuç yaklaşıyor!!

3. Alf hocam anlamadim alyaga kim dava acmis alyigin fabrikasini alan sirketmi dava acmis almaktanmi vazgeciyor biraz aciklarmisin

4.  Alıntı Originally Posted by Zuval Yazıyı Oku
    Alf hocam anlamadim alyaga kim dava acmis alyigin fabrikasini alan sirketmi dava acmis almaktanmi vazgeciyor biraz aciklarmisin
    21/11/2018 tarihinde şirketin olağan üstü genelkurulda aldığı karardan sonra birisi dava açmış kimin açtığını kap'da göremiyorum.
    Ancak şirketi arayıp kimin açtığını ve dava dilekçesinde neler yazıldığını sormanızda fayda var.bizleride bilgilendirirseniz güzel olur
    Haberleri ve açıklayıcı değil dalavere ile yayınlıyorlar maalesef.
    YatırımTavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Yip pazarındab çıkmak için, fabrika satışının iptalin olasılığının dayanağı nedir? Bu da nerden çıktı?

Bütün mesele niyet!!
    Niyet iyi olunca yöntem çok. eninde sonunda Gözaltı pazarından çıkacaktır.Takaslarda bunu teyid ediyor.Nureddin altın yumurtlayan tavuğunu kesmez.
    YatırımTavsiyesi Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    Niyet iyi olunca yöntem çok. eninde sonunda Gözaltı pazarından çıkacaktır.Takaslarda bunu teyid ediyor.Nureddin altın yumurtlayan tavuğunu kesmez.
    Peki sürer mi daha sizce 1-2 yıl esir eder mi ?

Arkadaslar genel kurula katilip ayrilma hakkina ait maddeye serh koyan mehmet bey izmirde dava acti dosya numarasi kapta var 900000 bin civarinda lotu vardi.
    Yalniz burada genel kurulun iptalinide istemis bu gerceklesirse zaten ayrilma hakki ortadan kalkar kanaatim bunu sirketi zora sokmak icin istemiste olabilir.bu arkadas maalesf telefonu acmadi mesajima cevap vermedi.izmirde dosyaya bakma durumu olan varsa iyi olur

8. 900 bin hisseli ky mi olur, yani bu tip hissede şirketle birebir bağlantın olmadan o kadar hisse almak nasıl bir kumardır. Gerçi şimdi hisse oldu naylon poşet parası. Herkeste yuzbinlerce hisse oldu muhtemelen. Spek in hisseyi yukarı götürmesi için toplaması lazım. Bu nasıl bir toplama taktiği ben anlamadım. Ya da biz toplayacak diye umut ediyoruz ama onların aklında gene başka başka tilkiler geziniyor. Hayır daha beter ne yapabilirler diyorum ama beterin beteri var tabi bist te çok fazla polyanacilik basur yapar. Halkımız da hayırlısı diyelim. Ytd.

Sayfa 228/341 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •