Sayfa 229/856 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon
Arama sonucu : 6842 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,941
     Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Akbankın raporu var mı ortaklar?
    Akbank bugün yeni hisse öneri raporu yayımladı ama içerisinde Ford yok. Linkini ekte bulabilirsiniz...

https://yatirim.akbank.com/_layouts/...d.aspx?ID=8488
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Kredi notu artti, onceden yukari aldilar beklenti gerceklesti sattilar, persembe faiz 500-750 baz puan artacak ah vah herkes satacak beklenti gerceklesecek alacaklar, olay bu...

Deli saçmasıdır, tavsiye değildir...

3. Madem o kadar kolay FROTO grafiğine TTRAK ve TOASO cinsinden bir bakın o zaman.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    ekim ayı gelmeden elektrikli işi üretim haberi gelmeli!
    Ford Otomotiv elektrikli fren sistemlerinin anlaşmasını tamamladı. Yatırım teşvik belgesi alınan proje kapsamında üretim 2023 yılı içinde başlıyor.
    Bosch Fren, Ford Otomotiv için üretime başlıyor
    Yayınlanma: 23 Ağustos 2022 Saat: 11:57
    Bosch Fren, Ford Otomotiv için seri üretime 2023 yılı içinde başlayacağını duyurdu. İki şirket arasında daha önce varılan mutabakat çerçevesinde yatırım teşvik belgesi başvurusu yapılmış ve onay alınmıştı.

KAP'a yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi:

"Şirketimiz Bosch Fren Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ile şirketimiz pay sahiplerinden Robert Bosch GMBH tarafından Ford Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'ne elektrikli fren sistemleri tedarik edilmesi hususunda bir ön mutabakat oluşturulduğu ve bu projeye ilişkin hat yatırım tutarlarının netleşmesi akabinde teşvik belgesi başvurusu yapılarak Yatırım Teşvik Belgesi alındığı daha önce kamuoyu ile paylaşılmıştı.

Projeye ilişkin ilk siparişler onaylanmış olup, yatırımların 2022 yılı içerisinde tamamlanması öngörülmektedir. 19.08.2019 tarihli KAP duyurusu ile kamuoyu ile paylaşıldığı üzere, seri üretimin 2023 yılı içerisinde başlaması planlanmaktadır."

ve en son gelen ve en can alıcı nokta:Projeye ilişkin ilk siparişler onaylanmış olup, yatırımların 2022 yılı içerisinde tamamlanması öngörülmektedir.
    Wv işiyle ilgili bizim fabrika doyurucu cevap da vermez.Ford motor anlaşması o biz 1 tonluk üretim yapacagız zaten seyip geçiştirirler.
    Telefonda hiç aramadım ama yaklasımları böyle olur mu diye düşünmeden edemiyorum.
    Bunlar ky ı iplemiyorlar herhalde…
    Ali yi denk getirirsem söyleyeceğim zaten(Bu kısım mizah barındırır) şu iştirakler dahil yatırımcı ilişkilerine soluk getir bu ne böyle diye;)
    Ytd

5. Haydar bey gecmişte sagda solda konusuyordu güven bey sagda solda hiç görmüyoruz;)

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Madem o kadar kolay FROTO grafiğine TTRAK ve TOASO cinsinden bir bakın o zaman.
    Endeksten bahsediyorum. Kolay falan da iddiam yok,.

7. Endekste kolay falan değil hele bundan sonra zaten hiç kolay olmayacak.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,941
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Akbank bugün yeni hisse öneri raporu yayımladı ama içerisinde Ford yok. Linkini ekte bulabilirsiniz...

https://yatirim.akbank.com/_layouts/...d.aspx?ID=8488
    Bir ekleme yapayım. Sabah işcep, froto, haberler sekmesine tıklayınca şu haberi gördüm: Ak Yatırım FROTO hedef fiyatını 990TLden 1250TLye, tavsiyesini endekse paralel getiriden, endeks üstü getiriye yükseltti...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 229/856 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •