Sayfa 23/170 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 1359 madde; 177 - 184 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Reis hangi hisseyi gözü kapalı alsaydın seçim öncesi bundan en az %10 fazla kazanırsın. Yani boşuna hamallık yaptik
    Tekrar a dusmek istemem ama su aşamada uçmayacağını zikretmiştim. . . . . bu yuzden baska limnalardan da kamyon yukluyoruz. ))
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Tekrar a dusmek istemem ama su aşamada uçmayacağını zikretmiştim. . . . . bu yuzden baska limnalardan da kamyon yukluyoruz. ))
    Kamyonu buraya dayadiginda bir sinyal cakarsan biz de nasipleniriz en azindan

3. Sayın beşiktAŞK merhaba,

20x fiyatlar şimdilik 23x gibi olduğundan 9,1 - 9,5 tarade rakamlarını güncellemek hasıl olurmu ?

Siz kamyonu doldurduktan sonra bize arabanın bagajına koyacak kadar mal kalır mı?

Selamlar
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Sayın beşiktAŞK merhaba,

20x fiyatlar şimdilik 23x gibi olduğundan 9,1 - 9,5 tarade rakamlarını güncellemek hasıl olurmu ?

Siz kamyonu doldurduktan sonra bize arabanın bagajına koyacak kadar mal kalır mı?

Selamlar
    Munasiptir. . . . . lakin ekrana hakim değilseniz pek satıcı tarafta olmayın. .. . . . .zira hiç anlamadan 10x lu level e gecilip yaya bırakılabilirsiniz. . . . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

5. Teşekkürler.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Selamlar.. Nasılsınız? İnşallah iyisinizdir. Beni soracak olursanız kötüyüm. Hayallerime ulaşmak bile neredeyse hayalin hayali oldu. Sayın besiktask' in deyimiyle köyümde bir ev bir araba alabilmek bu hayat şartlarında çok zor. Gün geçtikçe daha da zorlaşıyor. Şuan düşünmekle sorgulamakla meşgulüm. Neyi mi? düşünüyorum . Şunu düşünüyorum.
    Sayın KM nin " Gli 1,5 milyar dolar verseler satarım ama Naturelgaz 'a 2 milyar dolar verselerde satmam " neden demiş olabilir. Bunu bulmaya çalışıyorum. Ayrıca birde Başkent doğalgaz davasının sonuçlanmamasinin altında yatan neden ne olabilir bunu bulmaya çalışıyorum. Ha bu sorulara elbet cevap verebilirim ama... İşte...
    Son olarak hisse fiyatının düşmesi, hisseye bu fiyatlardan bile sürekli baskı yapılması kime ne kazandırır ki. Kendi adıma benim maliyetim( alım gücü olarak) 100 TL. Ha hisse bu fiyatları görür görmez bunu tartışmam, ama benim gerçek maliyetim bu..
    İyi geceler demeden önce başta patron ve tahta yapıcı, ekibi empati yapmaya, kendilerini bu hisseye uzun vadeli yatırım yapmış yatırımcıların yerine koymaya davet ediyorum... Saygılarımla

7. Bir Yeni Kapı Açılır. Bugün önemli, 10 gün de önemli. Ağlamayı bırak uyumaya bak.

QUOTE=gundem;6445348]Selamlar.. Nasılsınız? İnşallah iyisinizdir. Beni soracak olursanız kötüyüm. Hayallerime ulaşmak bile neredeyse hayalin hayali oldu. Sayın besiktask' in deyimiyle köyümde bir ev bir araba alabilmek bu hayat şartlarında çok zor. Gün geçtikçe daha da zorlaşıyor. Şuan düşünmekle sorgulamakla meşgulüm. Neyi mi? düşünüyorum . Şunu düşünüyorum.
    Sayın KM nin " Gli 1,5 milyar dolar verseler satarım ama Naturelgaz 'a 2 milyar dolar verselerde satmam " neden demiş olabilir. Bunu bulmaya çalışıyorum. Ayrıca birde Başkent doğalgaz davasının sonuçlanmamasinin altında yatan neden ne olabilir bunu bulmaya çalışıyorum. Ha bu sorulara elbet cevap verebilirim ama... İşte...
    Son olarak hisse fiyatının düşmesi, hisseye bu fiyatlardan bile sürekli baskı yapılması kime ne kazandırır ki. Kendi adıma benim maliyetim( alım gücü olarak) 100 TL. Ha hisse bu fiyatları görür görmez bunu tartışmam, ama benim gerçek maliyetim bu..
    İyi geceler demeden önce başta patron ve tahta yapıcı, ekibi empati yapmaya, kendilerini bu hisseye uzun vadeli yatırım yapmış yatırımcıların yerine koymaya davet ediyorum... Saygılarımla[/QUOTE]

8. Sayın Besiktask bagajı doldurma zamanı gelmedi mi

Sayfa 23/170 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •