Sayfa 23/136 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 177 - 184 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. kim ne ekerse onu biçer diyorum...ky nın ekmeğine göz dikeni ALLAH a havale ediyorum...o en güzel adalet dağıtıcısıdır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. ,,,
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. hissede bir hareketlenme var işlem hacmide iyi sayılır...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. ,,,
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    hissede bir hareketlenme var işlem hacmide iyi sayılır...
    tavan olmak üzereyiz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. acaba dün ve önceki günler hisseye sürekli baskı kuranlara ALLAH mustahaklarını vermiş midir ?? artık tekrardan önümüze engel çıkaracaklar mıdır ?? çok merak ettim...

7. Sırada 16,50 zirvesi var orayı da geçtik mi uzay mekiği

8. akd ye gore sağlam dökmüşler mılletı...

Sayfa 23/136 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •