Sayfa 23/559 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 4472 madde; 177 - 184 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. Zyndebirgun, zyndehealth, zyndevitamins, zyndeyasam, zyndekal, zynde vit c + 1000 isimli ürünler vitamin ürünleri olduğu izlenimi veriyor. Bu tarz ürünler gittikçe popülerleşmekte, ancak e-ticaret vs ile ürünlere ulaşım çok kolay olduğundan marka algısı yerine fiyat performans ürünlere yönelim daha yoğun. Eğer şirket tarafından reklamı etkin yapılırsa kısa vadede olmasa bile orta-uzun vadede favöke ve net kara çok ciddi katkı yapabilir, şirket tarafından yapılan diğer yeni yatırımları ve yurtdışı şirket kurulumları düşünülünce 2025 sonrası farklı bir boyuta geçilebilir. YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by y0f0b0 Yazıyı Oku

- Etik olarak elimdeki hisse durumumu açıklamak gerekirse % 60 ını 24 lü rakkamlardan sattım. Daha önce kısa ve orta vadede çok kez bana güzel kazandırdı. Ancak psikolojik olarak artan zarara dayanmak şirkete ne kadar güveniyorsanız da o kadar kolay değil. 9 aylık bilanço ortaya çıkmadan yükseleceğini düşünmüyorum şahsen. İniş trendini bozmadan devam ediyor fiyat kaybetmeye, hele 2020 mayıs ayında 15 - 17 tl arasında sinir bozucu bir fiyat boşluğu bırakmıştı. O kadar düşeceğini düşünmesem de eğer 9 aylık bilançoda bir bozulma olursa gözünü oraya diker gibi geliyor. Buda bana bir kısım hisseyi tekrar geri koymak için ortam yaratır mı yada hissenin fiyatı alır başını giderken arkasından baka mı kalırım bilmiyorum. Göreceğiz..
    Biraz olumsuz oldu kusura bakmayın düşündüklerimi paylaşmak istedim.
    Şirket iyi ancak şu anki ortam ona destek olmuyor maalesef. Başta söylediğim gibi çok fazla belirsizlik var.
    Düşüncelerimin kendi stratejinizi etkilemesine izin vermeyin .
    İyi günler..
    Pekte iyi olmayan seviyelerden satış yapmışsınız neredeyse dibini bulmuşsunuz, bana göre 22-24 seviyeleri alım için uygun bölgelerdi. Tabi ki düşüş trendinde bir hissenin günden güne erimesine dirayet ve sabır göstermek sağlam bir psikoloji gerektiriyor. Her yiğidin ayrı bir yoğurt yiyişi var demişler sizin için hayırlısı olsun diyelim umarım satış yaptıktan sonra Deva'dan daha iyi performans gösteren bir hisse almışsınızdır. Boşluklara çok fazla takılmayın forumda çok kez yazıldı 3.Ç sektör açısından en zayıf olan dönem diye nitekim nispeten net kar açısından zayıf gelen bir bilanço (3.Ç ciro bana göre iyiydi) ile tahtadaki oyun kurucu bunu olumsuz şekilde kullanarak hisseyi aşağılara bastı belki de bıktırma stratejisi ile 30 üzerinde sattıklarını geri topladı bilmiyorum. Şimdi önümüzde pandeminin olumsuz etkilerinin nispeten azaldığı, insanların hastaneye gitmekten eskisi gibi çekinmediği sektörün daha yüksek satışlar yapacağı bir süreç var. Döviz pozisyon fazlası, ihracata yönelik çalışmalar, ilave olarak beklenen ilaç zamları sebebiyle birkaç çeyrek bilançolarını görmek gerekir diye düşünüyorum.

Birkaç kelam da her kim ise tahtayı yönlendirenlere söylemek gerekir adam tam bir psikopat üstten alıp aşağıdan veriyor dün 33'lerden alıyorken ne oldu da bu sabah 30'lara veriyorsun covid sebebiyle en fazla olumsuz etkilenen havayolu şirketleri önceki zirvelerini geçmişken, aradan geçen bir yıllık sürede şirketin yılı 1 milyar üzerinde bir kar rakamıyla kapatması beklenmesine rağmen sen hala bir yıl önceki fiyat seviyelerinde tutmaya devam ediyorsun ne anlıyorsun her gün bu psikopat ruhlu ali cengiz oyunlarından. belki burayı okuyordur.. Yarın eksi yaparsa hiç şaşırmam

3. Telegram gruplarında
    Pazarlanmış
    Buyur bi de burdan yak
    Bi de bu yeni gelenler satsın diye beklrtirse vay bizim halimize
    -Hee inşallah
    Bu gurupçularda sınırsız para vardır alır götürürler, ben de çıkarım
    Yıllardır hamallığını yaptık
    Lakin bu tahta sahiplerinde sınırsız para
    Sınırsız lot var
    Alıştaki paraları silip alışı boşaltıp
    Habire aşağı basarlarsa, gurupçuların 10 dakka nefesi yetmez
    Öyle bireysel guruplar, pazarlayalım uçuralım öyle sığ tahta değil
    Ben de diyorum sayfa niye bi anda şenlendi yine
    Sayınlar, ilaçlar, ruhsatlar, jenerikler havada uçuşuyo
    Neyse, gurupçular umarım başarırısınız biz de çıkıp gideriz, bize de bi faydanız olur
    Zaten kuşlu sitede Temel analistçiler reklam etmiş, trende binlerce küçük bireysel vardı
    Çok zor Lakin binlerce yeni bireysel daha varken kopar gidersek büyük iş başarmış olursunuz)))
    Hee sizler yüzünden bi yıl daha bekletirse çok sayarım o da ayrı
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Sen de bedava para dağıtırlar diye o kadar lotu aldın..kaçıyor muydu, yavaş yavaş alsan belki sürünmezdi bu kadar..bir de şimdi seni pes ettirmeye çalışırsa yandık
    Eski lotlarımdan 3000 eksik aldım gittim sağdan soldan para kazandım geri geldim 😂🤣
    ytd deli saçmasıdır

5.  Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Bu hissedaş güzel anlatmış
    Teknikçi bi hissedaş açıklayabilir mi
    15-17 tl arası kocaman GAP boşluğu ne olacak?
    bedelsizle doldururlar artık o boşluğu

6. https://www.reuters.com/markets/euro...es-2022-01-20/

potansiyel satış gündeme geldiğinde bu işlem de bizim için işlem çarpanları bakımından emsal olabilecek nitelik (Zentiva'nın iş alanı) ve nicelikterdir (Zentiva'nın cirosu). Polpharma - Zentiva işlemi henüz gerçekleşmemiş; müzakere aşamasındadır..

Yakın vadede gerçekleşmiş bir diğer emsal işlem Pharmathen satışı idi (bu başlıkta yazılmıştı)..

7. https://www.sciencedirect.com/scienc...72665722000224

(makaleyi yayınlayan hocalardan biri devan'nın ar-ge müdürüdür)

https://www.cphi-online.com/enzaluta...od1263757.html

https://www.cphi-online.com/live/sea...searchtype=all

enzalutamide, molekül adıdır.. xtandi, molekülü keşfedenin bu molekül için kullandığı markadır.. fiyat ve patent konularını merak edenler webden bakabilir.

haberi gönderen ortağımıza teşekkür ederiz.

burdaki bilgiye göre; 2020nin en çok satan molelülleri listesinde 1 molekülü daha geliştirmiş durumdayız..

gelecekte rivelime kategorisinde ciro yapabilecek bir üründür (rivelimenin molekül cirosu bu üründen daha büyüktür ama her ikisi de ilk 20dedir).

KV açısıdan değerli bir bilgi değildir (firmanın olası satış hikayesinde bu tür moleküllerin değerinin olması istisna..). UV açısından ise, işimizin sürekliliği, portföye çok değerli bir ürünün daha katılması vb bakımından önemlidir. patent süresinin dolumunu bekliyor olacaktır.

8. Sayın Maslak1 verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler,
     Alıntı Originally Posted by Maslak1 Yazıyı Oku
    https://www.sciencedirect.com/scienc...72665722000224

(makaleyi yayınlayan hocalardan biri devan'nın ar-ge müdürüdür)

https://www.cphi-online.com/enzaluta...od1263757.html

https://www.cphi-online.com/live/sea...searchtype=all

enzalutamide, molekül adıdır.. xtandi, molekülü keşfedenin bu molekül için kullandığı markadır.. fiyat ve patent konularını merak edenler webden bakabilir.

haberi gönderen ortağımıza teşekkür ederiz.

burdaki bilgiye göre; 2020nin en çok satan molelülleri listesinde 1 molekülü daha geliştirmiş durumdayız..

gelecekte rivelime kategorisinde ciro yapabilecek bir üründür (rivelimenin molekül cirosu bu üründen daha büyüktür ama her ikisi de ilk 20dedir).

KV açısıdan değerli bir bilgi değildir (firmanın olası satış hikayesinde bu tür moleküllerin değerinin olması istisna..). UV açısından ise, işimizin sürekliliği, portföye çok değerli bir ürünün daha katılması vb bakımından önemlidir. patent süresinin dolumunu bekliyor olacaktır.
    TA-1012 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 23/559 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •