Sayfa 23/166 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 1321 madde; 177 - 184 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

EUPWR tavan bozulup 78.70 e kadar satış yedikten sonra tekrar tavan oldu, 2.5 milyon lot alış bekliyor,

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bir o kalmıştı o adım da olsun..
    Iyı temızlık yapıldı ,korkanlar kaçtı ,, !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Iyı temızlık yapıldı ,korkanlar kaçtı ,, !!!
    Daha tam anlamı ile temizlik olmadı..elinde 25 lotu olup da sabirsizca satmak isteyen o kadar yatırımcı var ki

4. Hakketen ne kadar satmak isteyen varmış

5. Kwon dostum yazdıklarımdan senin de europower aldığını tahmin ediyorum...acaba doğru mu tahmin ettim ??

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Kwon dostum yazdıklarımdan senin de europower aldığını tahmin ediyorum...acaba doğru mu tahmin ettim ??
    Elbette Kekocan , europower olurda ben olmazmıyım burdan da güzel kazanacağız inşallah , yarın zor bir gün olacak sıkı tutunmak gerek kendi adıma , günü herhalukarda ıyı kapatırız bence ,, hayırlısı bakalım,, astorun,alfasın smrtg nın kaymağını yiyenler europower ın da kaymağını yıyeceklerdır ,, !!! Aldık beklıcez ya nasıp !! ,, başlasın halaylar
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Gesan tabanladi 2-3 güne piyasa değerleri eşitlenir bu gidişle risk büyük seçim arifesinde terse getirdiler gesanda umarım burda aynısını yapmazlar %35 gesandayim gerisi nakit elim almaya gitmedi eupower.da uzun da kazandırırlar ama kısa da ortalık karışık kenardan izlemek mantıklı geldi..ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    Bu hisseyi topluyorlar.Yarın ne bulursanız alın.Yarın halka arzdan alan milyonlarca kişi yeni halka arzlara katılmak için haklı olarak 7. tavanına gelmiş eupwr ları satacak.Astor ,gesan ,sdttr ,smrtg ,alfas gibi hisseleri halka arzda toplayan başını hedef holding patronu Namık ın çektiği borsa çetesi de bu satılan lotları toplayacak ve daha sonra da hisse belirli bir zaman aralığında piyasaya yedirilecek.Yarın 88.95 ten almayanlar ilerleyen zamanlarda 150 tlden europower almaya kalkacak
    150 den tüm Türkiye ye EUROPOWER satacağım.Bugün heybeyi doldurdum.
    Borsada baba şirketlerin karlılığı azaldı.Baba speklere artık yeni oyuncak baba hisseler lazımdı.İşte yeni baba hisse EUROPOWER

Sayfa 23/166 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •