Sayfa 230/1002 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: Viop XLVIII

1. Boyle bir kitle var malesef egitilemez durumdalar.

2.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    1-Kaba inşaatın denetimini hazır beton satan firmalar yapmalı.(Çimento fabrikaları)Bu firmaları da kurulacak olan deprem bakanlığı denetlemeli.
    Beton kullanma talimatlarına uyulmalı.DASK sigorta bedellerini bu firmalar ödemeli.

2-Depremde yıkılan binaların demir, beton analizleri yapılmalı,kusuru olan çimento ve demir fabrikalarına tüm zarar ziyan bedelleri ödetilmeli.(bence)

YTD
    Depremde ölen vatandaşların,ölüm tazminatları kusurlu bulunan bu firmalar ile inşaatı yapan ve diğer kusuru olan (zemin etüd-denetim-belediyeler vb.) şirket ve kurumlara ödetilmeli.

YTD

3.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    o kadar can kaybı var o kadar yetkili var o kadar sorumlu var 1 tane istifa yok 1 tane mütahitler dersen kaçma derdinde
    biz burada ne başıyız benim müsaadem olmadan paldır küldür istifa edecekler, adamın aklını önce sonra makamını altından alırım..

4. Hataya yakın Civar illerde örneğin Mersin de kiralar 2-3 kat artmış diye haber geçti. Fırsatçılar iş başında.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Nerdeyse durum şu hale gelebilir.Adam enkaz altından bağırıyor. Sesimi duyan var mı? Ölüyorum.
    Gelen cevap.
    Siyaset yapma.

Eleştiriye tahammül edemeyen bir yönetim.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Sonunda döve döve 3 kişiyi öldürmeyi başarmışız galiba twiterda dönmeye başladı. Bu işin sonu boka bulanır.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Bakılmıştır.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 230/1002 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •