Sayfa 231/257 İlkİlk ... 131181221229230231232233241 ... SonSon
Arama sonucu : 2052 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,557
    Galiba satışlar durduki 6.50 üstüne attı,şirketin sahibi bayan,ama akıldanesi kocası...Bugün bir hata yaptım 4k lotumu 6.85 vereceğim yerde otomatikten 5.75 vermişim,morukluk işte gözden kaçıyor,alacak olduğum yerden 6.21 satmış..bakalım bugünkü hareketi göstermelikmi yoksa gerçekmi göreceğiz.

2.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Galiba satışlar durduki 6.50 üstüne attı,şirketin sahibi bayan,ama akıldanesi kocası...Bugün bir hata yaptım 4k lotumu 6.85 vereceğim yerde otomatikten 5.75 vermişim,morukluk işte gözden kaçıyor,alacak olduğum yerden 6.21 satmış..bakalım bugünkü hareketi göstermelikmi yoksa gerçekmi göreceğiz.
    Amerika TD Ameritrade bankasının thinkorswim adında bir platformu var. Alım satım komisyonu sıfır, aylık ücret yok; canlı veri ücretsiz, platformda envai çeşit emir var; trailing stop kullanılabiliyor. O platformda böyle bir saçmalığa izin vermez hemen uyarır, siz o emri verseniz bile en iyi fiyattan satış yapar gidip en dipten satmaz.
    Anladığım kadarıyla banka kullanmıyorsunuz aracı kurum ile çalışıyorsunuz.

Demem o ki 20 senedir finansal piyasalarda olumlu bir gelişme yok. En iyi aracı kurumların bile hesap işletim ücreti var, komisyon kol gibi, sistemleri doğru düzgün çalışmıyor. Bist desen ky'ya canlı veri bile vermiyor, kolokasyon hizmeti ile parası olana ilk emri iletme hakkını veriyor. Manipulasyonun kralı olurken izliyorlar, halka arzlara bakın.

Borsa yabancı gelene kadar 3-5 çakalın, sizin alın terinizle kazandığınız paralara çökmek için her türlü çirkef oyunu tezgahı kurduğu bir ortama dönüşmüş durumda.
    Bistin hikayesi yok, ülkenin kur riski ve yüksek bir enflasyon verisi var; pişman olmayacağınız paralarla girin derim. Kimseye de paranızı kaptırmayın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,557
    Dün yanlışlıkla verdiğim lotları yerine koydum, ama hissenin göstermelik yukarıya çıtığı anlaşılmış oldu tekrarında,neyse dün 6.40-50 arası yarısını okutmuştum,6.50 maliyet bugün 6.35 oldu,olmasına olduda yine hissede filimler dönüyor,sanırım patron ve uşakları satışa geçti,durak bunda neresi belirsizliğini sürdürüyor,bundan öncede 5.80 yapmıştı 9'dan,temennim buradan tekrar dönmesi,yoksa sonrası keten helva...ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Dün yanlışlıkla verdiğim lotları yerine koydum, ama hissenin göstermelik yukarıya çıtığı anlaşılmış oldu tekrarında,neyse dün 6.40-50 arası yarısını okutmuştum,6.50 maliyet bugün 6.35 oldu,olmasına olduda yine hissede filimler dönüyor,sanırım patron ve uşakları satışa geçti,durak bunda neresi belirsizliğini sürdürüyor,bundan öncede 5.80 yapmıştı 9'dan,temennim buradan tekrar dönmesi,yoksa sonrası keten helva...ytd.
    https://im.ge/i/hl4a0

benim çalışmam bu şekilde, umarım faydalı olur; 2 senaryo.

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Hisse 4 aydır 5,75 tl yi görmemiş. Siz nasıl oldu da 5,75 ten verdiniz. Hatalı olarak 5,75 e yazmış olsanız bile o anki en iyi fiyattan gider. o da her halükarda 6,15 üstü gitmiştir.

6.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Hisse 4 aydır 5,75 tl yi görmemiş. Siz nasıl oldu da 5,75 ten verdiniz. Hatalı olarak 5,75 e yazmış olsanız bile o anki en iyi fiyattan gider. o da her halükarda 6,15 üstü gitmiştir.
    Eski dost nasilsin.izcocamdan muhabebimiz vardi

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Eski dost nasilsin.izcocamdan muhabebimiz vardi

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İyiyim teşekkür ederim suat bey. siz nasılsınız.

İzocamda ne oldu en son ben takip edemedim. yatırımcılar dava açacaklardı olumlu bir gelişme oldu mu orada?

8. Özel Durum Açıklaması

05.08.2021 ... 18.21

Firmamızın geçtiğimiz günlerde ÇED süreci tamamlanan Adıyaman Besni Organiza Sanayi Bölgesindeki fabrika yerleşkesinde yapacağı Örme Kumaş Boyama Tesisi için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na 90 Mİlyon TL lik Yatırım Teşvik Belgesi başvurusu yapılmıştır.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu‘nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 231/257 İlkİlk ... 131181221229230231232233241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •