Sayfa 232/394 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon
Arama sonucu : 3149 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. sn ezocan posta kutusu her halde dolu mesaj gitmiyor

Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    sn ezocan posta kutusu her halde dolu mesaj gitmiyor
    üstadım sana mesaj kutum her zaman boş... şimdi ilgileniyorum.. teşekkürler..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3. Sermaye tavanı haberi ile +5 yapmış. İyi bir şey galiba. Umarım diğer haberler gibi yine ele verme amaçlı olmaz. Endeks tamam direnci kırdı.

4. Endeks uygun haberler de atılıyor hala gitmezse demek ki gitmeyecek mg hissesi

yarın için almıştım, ben satamadan dönmüş..elimde kaldı.. bu hareketin odak noktası 16.77

crln (sarı ) 4. defa deneniyor.. umarım hokunu çıkarmaz..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    yarın için almıştım, ben satamadan dönmüş..elimde kaldı.. bu hareketin odak noktası 16.77

Abi İns gider ben de her hareketinde geliyorum opulup gidiyorum. Daha ne olmalı gitmesi için anlamadim. 19 üzeri cikmaliydik şu endekste

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Abi İns gider ben de her hareketinde geliyorum opulup gidiyorum. Daha ne olmalı gitmesi için anlamadim. 19 üzeri cikmaliydik şu endekste
    güzel kardeşim, inşallah gider ve kazancın bol olur..
    sen ne kadar sarı lacivertsen bende o kadar sarı kırmızıyım... ama grafik sarı pembe..
    sarı İstanbul boğazı Pembe Çanakkale boğazı.. Egeye çıkmak için bu ikisinin geçilmesi şart
    iyi çalışmalar..

8. [QUOTE=esozcan;6680962]yarın için almıştım, ben satamadan dönmüş..elimde kaldı.. bu hareketin odak noktası 16.77

“ Ben Musa’yım sen Firavun
    İkrarsız Şeytan-ı lakin
    Kaçıncı ölmem bu hain
    Pir Sultan ölür dirilirâ€

Sayfa 232/394 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz