Sayfa 233/1005 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Emeklilerin maaş farkını borsacılara ödetmesinler o kadar para yok.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Düşüş trendinde çok iyi oynarım bu mereti dayucuğum, süülemesi ayıp olmasın ne alsam direk suyuniçine giriyor, bende alıştım suyuniçinde yaşamaya nabalım evrimleşip solungaçlarım var
    Sualtında yüzebiliyorum yuppyyyy
    neye inanıp inanmadığımızın bir önemi yok biraz daha büyük resme bakmakta fayda var.

inanmayanlar yok olup gideceğini düşünsede bu düşünce düzleminde inanmadığın ama bildiğin bilgi olarak bildiğin şeylere oranla aynı gerçekliğe çıkıyor.

yani bu dünya kainat birşeyleri başka şeylere dönüştürmede mükemmel. inanmadığın şeylerde inandığın şeylere oranla aynı kapıya çıkıyor.

hayalet avcılarındaki "kum adam" rolünde oynayan başroldeki kişinin felsefesi zaten buna dayanaıyor.

hayatta en çok neye kafa yormuş isen hayatın en çok hangi işle meşgul etmiş isen ve bu senin son anlarınsa.. gerçekte o şeye dönüşebilirsin anlayışı.

bu anlayış öyle kutsal kitap olarak gökten inmiş falan değil...

bunları yaratan bizlerin ta kendisi....

o şeye dönüşmeyi biz yapıyoruz.. koskoca sonsuz kainat dönüşüyor değişiyor.. sen mi aynı kalacaksın

evrim = değişimdir....

sen bunu maymundan geldik olarak anlarsan ... yapıcak bişey yok.

öte tarafta maymuna dönüşebülün

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak. Reklamsız resim yükle : UPLOAD IMAGE

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,777
    PETKOM, geçen seneki dolar bazlı dibine gelmiş.GOODY de öyle...Bu kadar dayak yeter..TEPİN ŞURADAN..

En azından bankalar dayanıyor....
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4. Evrimleşip dolar bazlı yeni dip yaparsa şaşırmayız
    Haddini aşan zıddına dönüşüyor bu arenada
    130 tale beklerken dibinin dibini bulucaz petko da

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,777
    Abi biz yandık..Bari SP500 düşmesin..Bu lavuk,dönmeli..

seçim gecesinden bir kare..

hülüoooğğğğgggg cuların olmayışı.

sevinç mutluluk işte budur.

( insan gibi )

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak. Reklamsız resim yükle : UPLOAD IMAGE

bozkurt sana pp buldum..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,777
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Şu leş tayfadan daha KOYUN KİMSE YOK...NEDEN? BODRUM,İZMİR çöpten geçilmiyor.Ama hala ısrarla CHP ye verirler.

Körfez kokuyor,altyapı yok..Ama hala CEHEPE derler.BUNU KENDİLERİ BİLE SÖYLÜYOR:Belediye iş yapmıyor ama yinede veriyoruz..

Onlarla çocukluğum geçti.Ülkemde bir mezhebin tebası var.Oranları %20 dir...BAKIN AKP-MUHAFAZAKAR-MİLLİYETÇİ partiler,onların evinin kolonunu-kapılarını altın bile yapsa yine CHP den ,marjinal soldan vazgeçmezler.

KOYUN DERKEN 10 kere düşünün.

Sen kendi eğitimin yaz bakayım..Hele benim MÜSLÜMAN-DİNDAR akrabalarımın DERECELİ EĞİTİMİNİ yazayım sana.Direk YKS ilk 1.000 den çıktılar.

Dindara laf atarken gusul al veya EVRENDEN YARDIM iste sonra konuş..

Gördünüz, AKP seçmeni ne kadar bilinçli.Yeri geldiğinde REİSE sağlam uyarı yapar..Ha REİS uyarıyı dinler DOSTLARINA-İSLAMA sahip çıkarsa,2002 ruhuna dönerse......ÖZLEMLERİ-KEMALİST ALİ YERLİKAYALARI def ederse..İSRAFI-RÜŞVETİ-ŞATAFATI bitirirse...Başımın üzerinde yeri var..Sadece benim kazandıracağım 50 oy var..ciddiyim..Her türlü ikna ederim.

O çekirdek taban kapı kapı dolaşır oy toplar.2028 de %60 ile gelir...Biz ekonomi için değil değerlerimizi sattığı için AKP ye vermedik.

ve biliyoruz ki GÜLÜCÜKLER DAĞITAN CHP ve tayfası güçü eline geçirince ; 28 şubat-katsayı ve FABRİKA AYARLARI OLAN İSLAMA TAVRINI gösterecektir..

CHP,katıksız bir zafer kazandı.BU NET.Çoğu AKPYE oy verenlerin tepkisiydi. Benim 28 şubatta ÇOK sıkıntı çeken kardeşim ve ailesi(5 oy) bile tepki için CHP ye verdi(Bana göre hataydı.kendini inkar etmektir...olmadı YRP verseydi)OLAYI GÖRELİM Kİ gerçekçi çözümler üretelim.

Neyse biz REİSE uyarımızı yaptık..Kaybettiğimiz, ÇÖP TOPLAMA(BELEDİYE) olsun..MESELE İKTİDARDIR-GÜÇÜN SEMBOLU CB seçimidir.
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    seçim gecesinden bir kare..

hülüoooğğğğgggg cuların olmayışı.

sevinç mutluluk işte budur.

( insan gibi )
    Abartma...Sadece uyarıydı..Bak kim koyun kim rasyonel SEÇMEN

Ama senin kalbin kararmış.Kin dolu..Bu kin keskin sirke misali seni vurur..

ÇÖPLERİ TOPLAYIN, diyecek bir şey yok.

Adamın 7 kızı olmuş...8. çocuk erkek olmuş.Adam daha önce görmediğinden bu ne diye pipisini tutup koparmış..

Bunun gibi,GÖRMEMİŞİN ŞEYİ OLMUŞ..TUTMUŞ ŞEYİNİ KOPARMIŞ derler.

25 yıl aradan sonra ZAFERİ görünce böyle oluyor

Oruç tutanlara hayırlı iftarlar.

Sayfa 233/1005 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •