Sayfa 233/1000 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Erdoğan Kanal 7 - Ülke TV’de , Kılıçdaroğlu NTV’de soruları cevaplıyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Denizli’de anlaşmazlık sebebiyle Bacanağını öldüren şüpheli ormanda drone ile aranıyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Allah var Sn. Ayhan Baskanım kadar, beni arayan soran olmadı forumda!

:

Hergun af sordum ama o hemserim olacak vicdansız yok mu nuh dedi peygamber demedi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Herkes şahittir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Denizli’de anlaşmazlık sebebiyle Bacanağını öldüren şüpheli ormanda drone ile aranıyor
    Benim bacanakta Denizlide, emme ben degilim aranan!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hergun af sordum ama o hemserim olacak vicdansız yok mu nuh dedi peygamber demedi
    Herkes şahittir
    Hadi onun vicdansizin teki oddugunu cumle alem biliyor, Musva bey denen hayirsiza ne deyecegiz?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Erdoğan : Sayın Yavaş hakkında ortaya çıkan belgeler ve yargının verdiği karar bunlar kenara konulabilecek seyler değil . Bu seçime böyle girebilse dahi seçimden sonra dokunulmazlığıda olmadığı icin bu durum milletin önüne gelecek, milletin önüne geldiğinde kendisi çok ciddi bir bedel ödeyeceği gibi Ankaralı hemşerilerimize de ödetme durumuna düşürür burada çok dikkatli olmak lazım .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,743
    Herkes şahittir
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...12#post3200112
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Sayfa 233/1000 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •