Sayfa 233/964 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon
Arama sonucu : 7710 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by orient doğu Yazıyı Oku
    % 100 BEDELSİZ SÖYLENTİSİ VAR. SEANSTAN SONRA AÇIKLANACAKMIŞ.... Sadece söylenti. Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    mittal kalan malı çıksın diye mi geliyormuş bedelsiz.

bu yönetim iflah olmaz

2. Genelde yükselişteki hisseye girer ve negatif enerjimle yükselişi durdururm bin iki binlik fakir bütçemle. Ama burda mutsuzluk var belki ayagim uğurlu gelir diyerekten atlıyorum eregliye. Bol kazançlar

3.  Alıntı Originally Posted by orient doğu Yazıyı Oku
    % 100 BEDELSİZ SÖYLENTİSİ VAR. SEANSTAN SONRA AÇIKLANACAKMIŞ.... Sadece söylenti. Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Alışkın değiliz.

Bedelli yapsın. Olmaz böyle.

4. Bedelsiz iyi değil ama Ereğli’nin yüzü suyu hürmetine ofise tatlı ısmarladım, buradan döner yada gerisi gelmezse bana çifte kavrulmuş olur 😂

Tabii kimse neden ısmarladım bilmiyor 😎

5. Mittal satmadan bedelsiz mi? O da ayrı sıkıntı 3,5 milyar dolaşımda hisse olacak!

6. Mittal lotları bir anda çarpı iki olacak.

7.  Alıntı Originally Posted by orient doğu Yazıyı Oku
    Böyle birşey olursa iyi olur.Geçen senede yazdım idi.Temettü vermeyen parayı kasada tutmayı seçen oyak en azından böyle bir güzellik yapmalı . Hatta froto nunda hemde çok yüksek bedelsiz dağıtması lazım bence. Gerçi orada kiler bunu diyince çok kızıyorlar bana ama .
    Mital ın elindeki hisse tamamen bitmiş olabilir bu arada.

8. 1 koyup 2 mi alacağız? Yırttık abicim yırttık sonunda kader bize de güldü desenize

Sayfa 233/964 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •