Sayfa 234/346 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon
Arama sonucu : 2761 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Uzun vadeli yatırım yapılır mı bunu anlamak için gideceğim diyordun. Yarım yamalak bir şeyler sormuşsun adamlar da mali tablo denetimden geçti diyip ciddiye almamış seni.

Eğer tezinizin bu kadar arkasındaysanız yatırımcı ilişkilerine, raporu imzalayan Denetçiye mail atın sorun durumu.

Cevap tatmin etmezse Spk ya yazın durumu anlatın açıklama isteyin

Tek bir dala tutunmuşsunuz ne derdinizi düzgün anlatabilmişsiniz ne de adamlar anlayıp cevap verebilmiş. Madem bu konu hayat memat meselesi sizin için daha ciddi bir evrak hazırlayın ilgililerle temasa geçin.
    --çok doğru söylüyorsun, ben düşünememiştim...hemen uygulayacağım...Allah sizden razı olsun..

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --çok ülvi bir amacınız var...devam ediniz...
    Seninkinin yaninda esamesi okunmaz....

3. Uygulayın sonuçları bizle de paylaşın. Fildişi Sahilindeki kakao fiyatının fabrika çıkış fiyatına kadar takip edip buraya yazıyorsunuz.

--VUK, TFRS farklılıklarını merak edip öğrenmek isteyenler için güzel ve basit anlatımı var...
    --fazla bilgiden zarar gelmez

https://istanbulymmo.org.tr/Data/pdf/322.pdf

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --VUK, TFRS farklılıklarını merak edip öğrenmek isteyenler için güzel ve basit anlatımı var...
    --fazla bilgiden zarar gelmez

https://istanbulymmo.org.tr/Data/pdf/322.pdf
    Sana göndermişler tabloyu zaten.....

Burda bize başka şirkete sordum ne guzel karşılaştırmali tablo attilar dedin....

Genel kurulda ogrendik ki ulkerde göndermiş....ama ondan hic bahsetmedin...

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    **sana cevap yok...ne yazarsan yaz...amacın üzüm yemek değil...trollemek...

7. Bu adam gerçekten sıktı forumu çöp yapıyor.
    İlk Çeyrek bilançosunu açıklasana kadar yazmıyorum.

Yönetim kimse onlarda bu manipilatöre izin verdiği için onlarda bu Mal kadar sorumlu.
    Herkes istediğini yazar derken ,
    Genel kurulda Cfo muhasebe doğru Denetçi doğru diyor Bu Msl halâ yanlışlık var diyor.

Amacı şirketin güvenirliliğine iftira,
    Denetçi firmaya iftira , artık isim soyadı da belli olduğuna göre, yaptığı şirketi kötülemelerin, Şirket yöneticilerinin sorumlu olduğu bilanço, şirketin güvenilirlik itibarına kasıtlı yaptığı manipilatif yazıları şikayet etmekten geçiyor.

Savcılık değil direkt Ülker yönetimine ve Denetçi firmaya sahtekar olduklarını ima ettiğini ve bu forumda 2 aydır tüm yazdıklarını okuyup, Senin hakkında maddi ve adli işlem yapılması gerektiğini ileteceğim.

Gıda Dedektifi gibi Ceza alırsan belki akıllanırsın

8.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Ver ya da verme....ben yalan bilgiye karsi cevap yazmak durumundayim... yatırımcınin akli karışmasın

Sayfa 234/346 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •