Sayfa 236/632 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon
Arama sonucu : 5055 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    Yaz abi yaz sonra da Sizin-bizim ne içtiğimizi sorgulasınlar..
    +1

2.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    Sn.Zdx&Lunar Soul;Eskiden grafikleri de burada paylasırdınz teknik alaniz olarak..

Söylenenler teoride degil pratiktede zihnimize otururdu..

saygılar.
    Matriks direkt Twitterdan yükletiyordu şimdi uğraşmak gerekiyor.Twitter illa üyelik istiyor ya da mail adresi verdirtmek ; istemiyorum bu köleliği. Bir de şimdi sistem önemli açıkçası bunu açıkta paylaşmak istemiyorum.

Çevremdekilere bile teknik artık 1,5-2 yıla göre çok farklı dediğimde millet uzaylı muamelesi yapıyor. İddalı laflar ediyorsun haklı çıkıyorsun adam diyor ki nereden incider yaptın. Halbuki sadece bull markette kullandığım sistem daha başarılı. Bana göre herşey normal ama izah etmekte belki kusur bendedir bilemiyorum.

bundaki 33 gapi ve endeksteki gap kapanacak mı kapanmayacak mı ya da nasıl kapanacak nasıl tepki verecek bunları görmem lazım.

Şunu söyleyeyim daha bunlar bir şey değil. Bir yatırımcının temel analizi mükemmel olabilir ama en iyi temel analizin bile kifayetsiz kalacağı zamanlar olacak. Teknik analiz bilmeyen ya da buna inanmayanlar çok zorlanacak.

Biliyorum şimdi birilerine bunlar masal gibi geliyor.Çünkü adam borsa ile 2010 yılında tanıştı ise hiç görmemiş ki nereden bilecek.Bu birazda tecrübe ile alakalı.

Brent 120 usd iken HALKB topiğinde 80-90 USD olabilir yazdım. 1 Tane tebrik eden olmadı.

Bunu da niye yazdım bu petrol düşüşünün bu ülkede ekonomiye olacak katkısını kolay kolay başka bir şey yapamaz.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Matriks direkt Twitterdan yükletiyordu şimdi uğraşmak gerekiyor.Twitter illa üyelik istiyor ya da mail adresi verdirtmek ; istemiyorum bu köleliği. Bir de şimdi sistem önemli açıkçası bunu açıkta paylaşmak istemiyorum.

Çevremdekilere bile teknik artık 1,5-2 yıla göre çok farklı dediğimde millet uzaylı muamelesi yapıyor. İddalı laflar ediyorsun haklı çıkıyorsun adam diyor ki nereden incider yaptın. Halbuki sadece bull markette kullandığım sistem daha başarılı. Bana göre herşey normal ama izah etmekte belki kusur bendedir bilemiyorum.

bundaki 33 gapi ve endeksteki gap kapanacak mı kapanmayacak mı ya da nasıl kapanacak nasıl tepki verecek bunları görmem lazım.

Şunu söyleyeyim daha bunlar bir şey değil. Bir yatırımcının temel analizi mükemmel olabilir ama en iyi temel analizin bile kifayetsiz kalacağı zamanlar olacak. Teknik analiz bilmeyen ya da buna inanmayanlar çok zorlanacak.

Biliyorum şimdi birilerine bunlar masal gibi geliyor.Çünkü adam borsa ile 2010 yılında tanıştı ise hiç görmemiş ki nereden bilecek.Bu birazda tecrübe ile alakalı.

Brent 120 usd iken HALKB topiğinde 80-90 USD olabilir yazdım. 1 Tane tebrik eden olmadı.

Bunu da niye yazdım bu petrol düşüşünün bu ülkede ekonomiye olacak katkısını kolay kolay başka bir şey yapamaz.
    Teşekkürler evet haklısınız trend ve endex hareketleri normalin çok ötesinde hareket ediyor.

Bunu gözlemlemek tespit edebilmek öncelikle tecrübe ve 2000 li yılların başından beri piyasada olup biten hareketleri taramak

ile mümkün..

Kim ne derse desin herkesin bir tarzı ve hedefi olacak yatırım yaparken bu piyasada..

yoksa para kazandırtmazlar adama kısada

Saygılar..

ytd..

4. herkese iyi hafta sonları aselsan %25 e yakın yabancı oranı var bu zamanında %65 civarlarındaydı finansallarına baktıgımızda yıllık karını 6 ayda yapmış gözüküyor önümüzde 2 bilanço dönemi var son çeyrek önemli yıllık bilançoyu hisse başı karını görmek lazım karı ödenmiş sermayesini geçmiş gözüküyor bedelsiz potansiyeli oluşturuyor gönül isterki bedelsiz vereceğine fiyatı yukarılara taşısın esas yükselişten bahsedebilmek için yabancı oranının artması lazım benim korkum yorum sitelerinde millet 100 lü rakamlardan bahsetmeye başladı tahtacı tombul parmak balina yabancı falan filan ne dersek diyelim aselsanı 100 lü rakamlara getirip dağıtırsa çok kötü olur uzunvade bekliyorum nerden ne teknik çizersem çizeyim 5 -6 yıldır bekleyenler şu enflasyon ortamında 80 üstü olmadan kazanç sağlamış olmuyor belki parasını korumuş olabilir tabi 14 ten almak farklı 35 ten 40 tan almak farklı logaritmik grafik gözümde çok güzel gözüküyor şahsi fikrim ben 32 li rakamları yıl sonu bekliyordum herşey nasip herkese bol kazançlar YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

5. https://www.tradingview.com/x/KeYEVwTE/

aylık

fibo çalışırsa nihai hedef 70 tl görünüyor

tabi bence

6. https://www.tradingview.com/x/rTTi3Ybr/

aylık..dolar

yeşil yatay 2.58 sert direnç olacaktır

tabi bence.

7. https://www.tradingview.com/x/LFvFnbh0/

günlük..dolar

1.96'da yatay direnç var..oradan dönmüş şimdilik

güzel çanak olmuş..inşallah kulp için uğraşmazlar.

tabi bence.

8. https://www.tradingview.com/x/39a7B9gb/

katlarsa hedef 2.70 dolar hedef olabilir

tabi bence.

Sayfa 236/632 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz