Sayfa 237/828 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon
Arama sonucu : 6623 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. Merhabalar, 91 gün vadeli özel sektör bonosunda stopaj oranını bilen varsa yazabilir mi acaba? İnternette farklı bilgiler mevcut. Teşekkürler

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Merhabalar, 91 gün vadeli özel sektör bonosunda stopaj oranını bilen varsa yazabilir mi acaba? İnternette farklı bilgiler mevcut. Teşekkürler
    Özel sektör tahvillerinde yatırımcı gelir vergisi stopajından sorumludur. Söz konusu oranlar DİBS oranları ile aynıdır. Dar ve tam mükellef gerçek kişiler, dernekler, vakıflar ve benzeri tüzel kişilerin tahvil alımı, satımı ve faizlerine ilişkin faiz gelirleri ile ilgili gelir vergisi stopajı oranı %10'dur.

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,614
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    şimşek: (torba yasadaki %40 vergi düzenlemesi) olacağı anlamına gelmiyor, liralaşma politikasını desteklemek amacıyla vergiyi teşvik olarak kullanacağız -trt haber
    Ucu değdiyse mutlaka geriside gelir,şu sıralar alıştırma turlarında,seçimden sonra dipleyecekler,adam boşuna demiyor nisan ayında yabancılar hücum edecek bize diyor,hücum olayı inandırıcı değilde,ama bu piyasanın borç yükü 2 misli olacağı kesindir,sebep elde avuçta bir mok yok yani vur abalıya,abalı akıllanmadığı sürece devamlı dayak yer iktidarda yükü ona dayar,iç-dış borç yekünü 1.5 trilyon dolar olmuş,500 senelik borç takılmış ülkeye,ortada dönen kara para,ondan nasiplenmek isteyenler aklarken kendileride ak,mak oluyor,ucu esas iktidara değiyor,ama onları ele geçirdiği yasalar koruyor,ne diyor ireis denizbanka çocukları üzmeyin diyor,bu ortamda dış yatırım,para istemek hayal olur,yabancı huzurlu ve adaletin olduğu yere gelir

4. Tl ye geçiş zamanı geldiyse ocakta asgari ücrete memurlara zam yapmaya gerek yok onlara yüzde 50 zam gelecek bunların yükünü tl mevduat yapan çekecek artık ben akıllandım şahsen

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Tl ye geçiş zamanı geldiyse ocakta asgari ücrete memurlara zam yapmaya gerek yok onlara yüzde 50 zam gelecek bunların yükünü tl mevduat yapan çekecek artık ben akıllandım şahsen
    Günaydın.!!!!

https://twitter.com/banakci/status/1...039251457?s=12

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,429
    Bes bence pişmanlıktır...Devlet katkısının sadece hazine kağıtlarında değerlendirilebildiğini umarım biliyorsunuzdur
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    2019.kasim ayi gram altin 250 tl den almistim. 1 adet taki icin. Gram ,%3000 nasil oluyor %750 gibi olmasi gerekir
    grafik 2019 değil 2010 dan bu yana artışları gösteriyor.

8. Vov 45 yaptık diyor. 1 milyona 75 bin açıkta bırakıyor. Teb 42 ile daha fazla getiriyor

Sayfa 237/828 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •