Sayfa 24/124 İlkİlk ... 1422232425263474 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 185 - 192 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Arza güven duymamaları ve yatırımcılarının fazla zarar görmelerini istemiyor olabilirler.
    Sn cennetyolu sizi anlıyorum, kafanızda bu halka arzla ilgili soru işaretleri var ve olumsuz olduğunuz için halka arza katılmayı düşünmüyorsunuz. Tamam anladık da halka arzına katılmayı düşünmediğiniz şirketin forumunda bu kadar yorum yapmak sürekli olumsuzluk pompalamak niye.

Şimdi sizin yazılarınızdan etkilenip vazgeçen olur ve şirket %20-30 prpm yaparsa bu kişilerin ahını almış olmazmısınız.

Ben sizin gibi düşünsem bir kez fikrimi söyler geçerim bir daha da uğramam bu foruma.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,716
     Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Sn cennetyolu sizi anlıyorum, kafanızda bu halka arzla ilgili soru işaretleri var ve olumsuz olduğunuz için halka arza katılmayı düşünmüyorsunuz. Tamam anladık da halka arzına katılmayı düşünmediğiniz şirketin forumunda bu kadar yorum yapmak sürekli olumsuzluk pompalamak niye.

Şimdi sizin yazılarınızdan etkilenip vazgeçen olur ve şirket %20-30 prpm yaparsa bu kişilerin ahını almış olmazmısınız.

Ben sizin gibi düşünsem bir kez fikrimi söyler geçerim bir daha da uğramam bu foruma.
    Ben arkadası bilgilendirmek için yazdım size yazmadım.kimse cevap vermemiş ben cevaplayınca ve de sanırım olumlu yonde yazmayınca hoş karşılamadınız.Herkes bir konuda aynı düşünecek diye bir durum sözkonusu değil.o zaman forumun anlamı ne? Siz de olumlu yöndeki görüşlerinizi yazmaya devam ediniz lütfen. Ben önceki yazılarımda da yazdım bu arza katılanlar ki umarım kazancla ayrılmayı başarırlar. Ayrıca arzum fiyatı her yöne çıksa da düşse de bana maddi bir faydası yok ki ne ahı alacam? Kazananlardan bir pay mı alıyorum ki? o sizin çıkarımınız.
    Nihayetinde sonucu hep beraber göreceğiz. Ne olacak bende merak ediyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Ben arkadası bilgilendirmek için yazdım size yazmadım.kimse cevap vermemiş ben cevaplayınca ve de sanırım olumlu yonde yazmayınca hoş karşılamadınız.Herkes bir konuda aynı düşünecek diye bir durum sözkonusu değil.o zaman forumun anlamı ne? Siz de olumlu yöndeki görüşlerinizi yazmaya devam ediniz lütfen. Ben önceki yazılarımda da yazdım bu arza katılanlar ki umarım kazancla ayrılmayı başarırlar. Ayrıca arzum fiyatı her yöne çıksa da düşse de bana maddi bir faydası yok ki ne ahı alacam? Kazananlardan bir pay mı alıyorum ki? o sizin çıkarımınız.
    Nihayetinde sonucu hep beraber göreceğiz. Ne olacak bende merak ediyorum.
    Son gönderiniz için yazmadım zaten. 7 günde 14 gönderi yazmışsınız hepsi de olumsuz.

Neyse istediğinizi yazmakta özgürsünüz sıkıntı yok. Ben sadece sebebini merak etmiştim.

girdigim araci kurumdaki sıralamayi gorunce daha su dakikada 09.47'de 1500 kisi basvurmus !???

bu da talebin yine ciddi yuksek olacagini gosterir.

buyukluk olarak kervan gidanin yarisi olceginde bir arz oldugunu dusunursek yine hisse %2-3 oraninda gelir diye tahmin ediyorum

yatırım tavsiyesi degildir

5. Arkadaşlar merhaba, bol kazançlar herkese.
    Fiyat aralığı ile talep toplama olayını tam çözemedim. 15,50 TL - 17,00 arasında mesela 15.50den bütün bakiyemi talep olarak girsem, nihai tutar 16,50 vs olsa benim talep ettiğim değerin üzerinde olduğu için hisse alamaz mıyım? Nasıl bir strateji izlemek lazım bunun için. Girebileceğim miktar kısıtlı olduğu için maksimum verimi almak istiyorum

Alıntı Originally Posted by seberhan1907 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba, bol kazançlar herkese.
    Fiyat aralığı ile talep toplama olayını tam çözemedim. 15,50 TL - 17,00 arasında mesela 15.50den bütün bakiyemi talep olarak girsem, nihai tutar 16,50 vs olsa benim talep ettiğim değerin üzerinde olduğu için hisse alamaz mıyım? Nasıl bir strateji izlemek lazım bunun için. Girebileceğim miktar kısıtlı olduğu için maksimum verimi almak istiyorum
    talep yuksek olur 17 altindan kimsenin alamaz

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    talep yuksek olur 17 altindan kimsenin alamaz

ziraat yatırım direk tek fiyat üzerinden 17 TL den talep alıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by seberhan1907 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba, bol kazançlar herkese.
    Merhabalar eşleşme eğer 17 olursa (kuvvetle muhtemel) altında girdiğiniz emir için hisse alamazsınız.

Sayfa 24/124 İlkİlk ... 1422232425263474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •