Sayfa 240/538 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Saat 17:44 te aldigim takasti bu.demekki hisseye gunlukcu bayagi dadanmis.giren uc bes birakmis cikmis.y.t.d.

2. Yani ofisleride yatakhane, konutlarında sanayi eşrafina satmış olabilir diyorsun derin bilgilerinizden bahşedip
    lütfen gecenki sorularıma cevap verin bende bilanço ve şirket hakkinda bilgin var diyeyim .
    Sürekli berbat vs...... Deyip duruyon başka bir şey yok boş teneke gibi gürültü yapacağına temel analiz yap bir zahmet hisse hakkında
    Egeen de, afyon da mucizeler yapmadan hemen önce baya düşmüşlerdi
    Mktk,gozde, ttrkt vs bir sürü hisse milletin bezdirdi ama şimdi kimse bunlar hakkinda berbat şirket demiyor.
    Şirket düştü daha da düşer belki ama ........
    Boşluğu doldur bilginle geleceğe dair beklentin ne sebep sonuç gerçek bilgilerle yaz lütfen bizde helal olsun diyelim sana aynı boş muhabbetler vallahi sıkıldım.......

ytd

Alıntı Originally Posted by nakama Yazıyı Oku
    Yani ofisleride yatakhane, konutlarında sanayi eşrafina satmış olabilir diyorsun derin bilgilerinizden bahşedip
    lütfen gecenki sorularıma cevap verin bende bilanço ve şirket hakkinda bilgin var diyeyim .
    Sürekli berbat vs...... Deyip duruyon başka bir şey yok boş teneke gibi gürültü yapacağına temel analiz yap bir zahmet hisse hakkında
    Egeen de, afyon da mucizeler yapmadan hemen önce baya düşmüşlerdi
    Mktk,gozde, ttrkt vs bir sürü hisse milletin bezdirdi ama şimdi kimse bunlar hakkinda berbat şirket demiyor.
    Şirket düştü daha da düşer belki ama ........
    Boşluğu doldur bilginle geleceğe dair beklentin ne sebep sonuç gerçek bilgilerle yaz lütfen bizde helal olsun diyelim sana aynı boş muhabbetler vallahi sıkıldım.......

ytd
    Ben böyle bi şey demedim siz neden alınganlık gösterdiniz bilemiyorum!!?
    Bilanço hakkında geçen gün sormuştunuz sayfa 216 da bknz.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...t=367&page=216

YTD

4. özsermaye kalemini sormadım

ytd

5.  Alıntı Originally Posted by nakama Yazıyı Oku
    Çarşı kendi mülkü kira amaçlı bilançoda ne diye hangi kalemde kaç para gözüküyor ve arsalar kaç TL'den bilançoda hangi kalemde görülüyor kaç para olarak iki gözüm son olarak şirket borçunu son altı ayda kaç para ödemiş,kaça indirmiş ve hangi kaynaktan özellikle, bilgilendir bizi bir zahmet aydınlat forumu.....
    Kalben teşekkürler cevap verirsen eğer

ytd
    O zaman ki sorum

ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,734
     Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Köfteci yusuf hayırlı olsun dedik yazımız yine silinmiş.

YTD
    Hisse başlıkları bilgi paylaşımı için açılmıştır.

forum kuralarını okuyunuz.

hayırlı olsun bir bilgi paylaşımı değildir.

Senetler bölümü, senetlerle ilgili temel analiz teknik analiz ve ilgili haberlerin paylaşılması için açılmıştır. Burada kesinlikle sohbet tarzı yazılar yer almamalıdır.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Matrix olan varsa grafik atabilirmi

Alıntı Originally Posted by nakama Yazıyı Oku
    Bayrakli Belediyesi HİZMETİDİR...

15.11.2017 CARSAMBA SAAT 14:00'DA MISTRAL AVM'DE FALLIYET GOSTERECEK OLAN KOFTECI YUSUF RESTAURANT ICIN 18-45 YAS ARASI, EN AZ ILKOKUL MEZUNU, TEMIZLIK GOREVLISI,MUTFAK GOREVLISI, IZGARACI,GECE IZGARACISI, KASAP,GARSON,KOMI,KASIYER OLMAK UZERE BAY VE BAYAN ELEMAN ALIMLARI GERCEKLESECEKTIR.GORUSME ADRESI:BAYRAKLI BELEDIYESI OSMANGAZI HIZMET BINASI 617/9 SOK. NO:3

ytd
    Köfteci yusuf kaç m2 yer kiralamış bilgisi olan varmı?Mavişehir EGS park kadar büyükmü alanı?
    Çarşı dolmaya başladı gibi.Kira geliri oluşmaya başlayacak.

YTD

Sayfa 240/538 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •