Sayfa 241/1013 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Başbakan Binali Yıldırım'ın Almanya ve Hollanda ile yaşanan diplomatik krizlerle ilgili "Hollanda ve Almanya'da FETÖ etkili" ifadelerini kullanırken, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı da Hollanda bürokrasisinde Fetullah Gülen cemaatinin olduğunu savundu.

http://www.insanhaber.com/politika/k...ar-h89576.html

Hay bin kunduz...

Yıllarca kendi içlerindeki , kendi devlet bürokrasisindeki FETÖ'cileri "hissetmeyen" bakanımız, Alman ve Hollanda içindeki FETÖ cü yapılanmayı hemen farketmiş...

Allah akıl fikir ihsan etsin.

Kültürümüzle Turizmimizin emanet edildiği yöneticinin akli kapasitesinin görüp de kendi soruumluluk konularında ümitvar olmak olası mı?

2. Aylardır hükümeti eleştiren Bahçeli şimdi Reis ne isterse yaparım diyor. Ne iş?

Aylardır muhtarlar diye dalga geçen kılıçdaroğlu şimdi muhtarları toplamaya başlamış. Ne iş?

Sizi gidi taklitçiler sizi...

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu ülkede Cumhurbaşkanının, muhtarların siyaset yapması serbest, STK başkanlarının siyasetle uğraşması yasak...

Komedi.

Hala ısrarla demokratik hukuk devleti olduğumuz konusunda ısrarcı mısınız?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Ben, dolar pozisyonumda, kayıp marjımla-kazanç hedefimi kıyaslıyorum.

Kritik ve sıkışık durumlarda buna göre karar veriyorum.

Ama bu iki durumun yarattığı belirsizlik, "zaman" boyutununyanında hiç kalıyor.

Kazanç hedefi tamam diyeli. İyi de "ne zaman zarfında?"...

Malum zaman en büyük ve genelde dikkat edilmeyen kazanç boyutu...

Bu boyutu bilen de yok...Falcılar hariç ..

4.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Başbakan Binali Yıldırım'ın Almanya ve Hollanda ile yaşanan diplomatik krizlerle ilgili "Hollanda ve Almanya'da FETÖ etkili" ifadelerini kullanırken, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı da Hollanda bürokrasisinde Fetullah Gülen cemaatinin olduğunu savundu.

http://www.insanhaber.com/politika/k...ar-h89576.html

Hay bin kunduz...

Yıllarca kendi içlerindeki , kendi devlet bürokrasisindeki FETÖ'cileri "hissetmeyen" bakanımız, Alman ve Hollanda içindeki FETÖ cü yapılanmayı hemen farketmiş...

Allah akıl fikir ihsan etsin.

Kültürümüzle Turizmimizin emanet edildiği yöneticinin akli kapasitesinin görüp de kendi soruumluluk konularında ümitvar olmak olası mı?
    burası dolar da yukselıs topıgı baska sey yazılırken baskasına kızarken sız bu sıyasete gırmekle topıgın duzenını bozmadıgınımı dusunuyorsunuz ????

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by COLOR Yazıyı Oku
    burası dolar da yukselıs topıgı baska sey yazılırken baskasına kızarken sız bu sıyasete gırmekle topıgın duzenını bozmadıgınımı dusunuyorsunuz ????
    Bu ülkede ekonomiyi de, dolar kurunu da etkileyen siyasi kadroların yetenek ve eylemleri bize yatırımımız konusunda bir fikir verecektir...

Senin gibilerin, böyle paylaşımlar nedeniyle ne kadar rahatsız olduğunuzdan da eminim...

Siyasetsiz bir yer arıyorsan istersen yukarda Cafe var oraya git...
    Son düzenleme : BORA YAŞAR; 14-03-2017 saat: 14:53.

6.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu ülkede ekoniyi de, dolar kurunu da etkileyen siyasi kadroların yetenek ve eylemleri bize yatırımımız konusunda bir fikir verecektir...

Senin gibilerin, böyle paylaşımlar nedeniyle ne kadar rahatsız olduğunuzdan da eminim...

Siyasetsiz bir yer arıyorsan istersen yukarda Cafe var oraya git...
    neyımı gordun hangı yazmı okudunda bu kulturunle bana cevap yazıyorsun ben bır tespıde bulundum sende soyle vb der yazarsın ama bılmedıgın kısıyle ılgılı hukum vermen cahıl olmadıgını soyleyen cahıle yakısmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by COLOR Yazıyı Oku
    neyımı gordun hangı yazmı okudunda bu kulturunle bana cevap yazıyorsun ben bır tespıde bulundum sende soyle vb der yazarsın ama bılmedıgın kısıyle ılgılı hukum vermen cahıl olmadıgını soyleyen cahıle yakısmaz
    Sen görevli biri misin?

Görevin başlıkları dolaşıp üyeleri uyarmak mı?

10 tane yazın var.

Bu forumda siyaset yapan, siyaset konulu yazı vs paylaşan kaç kişiyi uyardın?

Eğer bu ilk uyarınsa, neden ben ve benim paylaşımım?

Bak yazımın altında üçgen içinde ünlem işareti var.

Tıkla oraya.

Şikayetini oraya yaz.

Sana düşen bu.

8.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Sen görevli biri misin?

Görevin başlıkları dolaşıp üyeleri uyarmak mı?

10 tane yazın var.

Bu forumda siyaset yapan, siyaset konulu yazı vs paylaşan kaç kişiyi uyardın?

Eğer bu ilk uyarınsa, neden ben ve benim paylaşımım?

Bak yazımın altında üçgen içinde ünlem işareti var.

Tıkla oraya.

Şikayetini oraya yaz.

Sana düşen bu.
    benım derdım senı sıkayet etmek degıl olsa ederdım daha onceden buraya gelıp farklı yazan ınsanlara burası dolarda yukselıs topıgı burada bu konular konusulsun dıyen kısının yazısına ıthafen yazılmıs bır yazı kendınızı bır yerlere konumlandırıp kendınızı onemlı gostermeye calısıyorsanız sızler onemlısınızdır ama bu benı ılgılendırmez bır daha daha oncekı soyledıgınız seylerı soylememıs gıbı yapıp bana cevap hakkı dogurmazsanız mem nun olurum

Sayfa 241/1013 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •