Sayfa 244/359 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon
Arama sonucu : 2872 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    Mesajlar mi silindi bu konuda? Dun keko'ya tecrubelerinizden bahseder misiniz diye yazdigimi hatırlıyorum?
    Siz silmediyseniz yönetim silmistir

2.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Siz silmediyseniz yönetim silmistir
    Ben silmedim, sebebi nedir acaba cunku mali sonucu olacak bir sey yazmamistim, sadece gecmis tecrubelerinizi yazar misiniz demistim. Konu disi olarak mi gorundu acaba, eger oyle bir kural varsa?

Tesekkur ederim bu arada cevabiniz icin.

3. Bu arada 88.85'teki GAP kapandı.

4.  Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    Ben silmedim, sebebi nedir acaba cunku mali sonucu olacak bir sey yazmamistim, sadece gecmis tecrubelerinizi yazar misiniz demistim. Konu disi olarak mi gorundu acaba, eger oyle bir kural varsa?

Tesekkur ederim bu arada cevabiniz icin.
    Yeni yeni adetler çıktı sitede bişey diyemiyorum dedikmi kendi kendilerine ceza kesiyolar mesala ben bu ipden 241nci sayfaya giremiyorum.başka ipde sorun yok.değişik değisik işler.bu yüzden fazla yazmaya gerek yok kendi adıma

5.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Yeni yeni adetler çıktı sitede bişey diyemiyorum dedikmi kendi kendilerine ceza kesiyolar mesala ben bu ipden 241nci sayfaya giremiyorum.başka ipde sorun yok.değişik değisik işler.bu yüzden fazla yazmaya gerek yok kendi adıma
    aynen doğru söylüyosun sanki tek borsa sayfası bumu ..zaten milleti böyle yapa buralardan kaçırdılar .şurda kaldık üç beş kişi ..kendileri bilir .zaten yazanda yok çoğu sayfalarda ....

7. Nitelikli yatırımcı bulunması konusunda şüpheliydim. Ancak prosedürü tamamlamak için gerekli aksiyonlar alınmaya başlandığına göre, o konu netleşti herhalde. Bu durumda bu ay yetişmese bile 2024 ilk ceyrek bilançosunda 800 milyon civarı varlik artışı olması garanti.

8.  Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    Mesajlar mi silindi bu konuda? Dun keko'ya tecrubelerinizden bahseder misiniz diye yazdigimi hatırlıyorum?
    sorun değil dostum...hisse dışında bir konu olarak değerlendirmişler ve silmişler...sıkıntı değil..durmak yok..yola devam..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 244/359 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •