Sayfa 244/270 İlkİlk ... 144194234242243244245246254 ... SonSon
Arama sonucu : 2160 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: Dev'ayna Masalları

1. Bir şirkette nakit, kâr ile de borçlanma ile de oluşabilir. Ayrıca bilançonun pasiflerindeki kalemlerinden biri olan Geçmiş Yıl Kârlarının şirkette saklı bir hazine olarak kaldığını filan düşünüyor da olabilir ki, sıklıkla buna vurgu yapıp duruyor.
    25

2.  Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    Sabah bu kadar geri çekilmişken 9072'ye kadar uğrayıp oradan dönüş yapsaydın bari endeks efendi, en azından "oradaki boşluğu aldı da çıktı." diye milleti rahatlatırdın. Yarın filmin devamını izlettirecekmişsin gibi bir görüntü veriyorsun. Ay sonu kapanışları da ekmeğine yağ sürer sanki, ha?
    Ha gayret 15 puan kaldı!!
    25

3.  Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    Ha gayret 15 puan kaldı!!
    Ama sen bununla yetinmezsin.. 'Boşluğu aldı, rahatladık.' diyenlere inat biraz daha süzülürsün..
    25

4. Neyse ben 'tombul kuş'ta pozisyon almak için ayrılıyorum bir süreliğine..
    25

5.  Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    Neyse ben 'tombul kuş'ta pozisyon almak için ayrılıyorum bir süreliğine..
    Pozisyonumuzu aldık, sabah ola hayrola..

Endeksteki göze çarpan ilk boşluğu da kapatmış oldular bu arada.
    25

6. Açılışta 279,50’den satış yaptım THYAO’da. Gün içi durumu seyredeceğim.

7.  Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    Açılışta 279,50’den satış yaptım THYAO’da. Gün içi durumu seyredeceğim.
    Erken davranmışız, hayırlısı olsun.

8. Kapanışta al, açılışta sat taktiğini uygulamaya çalışıyorum son zamanlarda, genelde istikrarlı ve anlamlı sonuçlar aldığım doğrudur. Ancak bugün yine anlamlı bir kazanç elde etmiş olsam da erken satmış olmanın ve marjın bir kısmını kaçırmış olmanın burukluğu söz konusu. Arada böyle avlanıyoruz, bazen erken alım, bazen de erken satım durumu olabiliyor. Sağlık olsun, her kararımızda % 100 isabet zaten imkânsız bir durum. Totalde bakmayı tercih ediyorum ve bu durumda genel gidişat sorunsuz görünüyor. Nasibimizde bugün bu kadarı varmış.
    Disiplinle aynı yönteme bir süre daha, en azından seçimler sonrasına kadar, devam etmeyi planlıyorum. Arada gün içi işlemler yapsam da genel taktiğim bu olacak.
    Bugünkü çıkışın endekste sadece bir tepki hareketi olduğuna inanıyorum. Yanılma payım her zaman mevcut. Kimseye bir öneri değildir bu tarz bir işlem yapmak.

Sayfa 244/270 İlkİlk ... 144194234242243244245246254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •