Sayfa 246/359 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346 ... SonSon
Arama sonucu : 2872 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. hisseler eninde sonunda temel ederine giderler....küçük sermayesi ile bir dev olma yolunda ilerliyor atatp...atatp gibi bir şirketin piyasa değeri 1 milyar dolardan aşağı olmamalı hatta iyi bir tahta yapıcısı olsa 2 milyar dolarlık değerleri bile gördürebilir...geçen gün atatp yatırımcı ilişkilerinden burcu hanım ile de görüştüm...ikimizin de hem fikir olduğumuz şey atatp hissesinin değerinin çok yükseklerde olması gerektiğiydi...ileride bu değerlere ulaşacağını tahmin ediyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. bu yaklaşık saat 10 civarlarında denetçiler benim brimi de denetledi....benim gördüğüm çok güzel geçti görünüyor...tabi asıl onların fikridir...gün sonunda sonuçlarımız belli olacak...son iki üç gündür yoğunluğum daha artmıştı ama buna rağmen atatp şirketini aramıştım...burada yoğunluktan dolayı ayrıntıları paylaşamadım...

öncelikle son yapılan satışın ve sermaye artışının bilançolara yansıyabilmesi için spk nın buna onay vermesi gerektiğini söylediler...ne zaman onay gelirse o vakit o dönemin bilançolarına yansıyacak..green x lansmanın da bu ay içinde yapılacağını söylediler...ayrıca yatırımcı sunumu da hazırladıklarını ve bunu kamuoyuna paylaşacaklarını da söylediler...tıkla gelsinin diğer şirketlere de açılması için görüşmeler yaptıklarını söylediler...yani altyapısını hazırlıyorlar...

ben son düşüşleri biraz şikayet ettim ama kendileri de zaten hızlı çıktıklarını söylediler..kendilerine de hak verdim...dediğim gibi her ikimizin de ortak düşüncesi atatp nin bir çok benzer şirkete göre ucuz olduğu idi...tabi borsadaki fiyatlamayı piyasa yapıyor...onların müdahale etme şansları yok...bu kaşıkçı elmasına benziyor...değerini bilen uygun yerlerden alıyor..bilmeyenler ise koyun sürüsü psikolojisi ile hareket ediyor....hisse çıkınca alıyor ,hisse düşünce de satıyor...ne aldığını bilmeyen çok yatırımcı var...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1222450

Şirketimizin bağlı ortaklığı ATP Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. (ATP GSYO) Genel Müdürü Sn. Hamit CAN, Ata Grubu bünyesinde farklı bir görevde devam edecek olması nedeniyle 5 Aralık 2023 tarihi itibariyle ATP GSYO'da Genel Müdürlük görevinden ayrılmış olup, yerine Yönetim Kurulu'nun bugün aldığı karar doğrultusunda ATP GSYO'da Genel Müdür Yardımcısı Sn. Alp Can GÖKDENİZ atanmıştır.

Sn. Alp Can GÖKDENİZ 6 Aralık 2023 tarihinden itibaren Genel Müdür olarak görevine devam edecektir.

geçen gün yukarıdaki kap haberi düşmüş idi...atp gsyo müdürü değişmiş idi..demek ki o şirkette ciddi bir değişim ve yapılanma olacak..tıkla gelsin orada büyüyecek ve ileride belki de halka arz ederler...şu anda bunun alt yapısı hazırlanıyor....

4. Alkatrazkuscusu hesabından alıntıdır

5.  Alıntı Originally Posted by maozcan Yazıyı Oku

Alkatrazkuscusu hesabından alıntıdır
    abooo bu ne yahu...tıkla gelsin 5000 kişi kurye istihdam edecek...getirin söylenene göre 1200 kuryesi varmış...bu iş oturursa getirin 4 katı büyüklükte olacak...getirin piyasa değeri 2,5 milyar dolar...bizim henüz 288 milyon dolar....=)) geliyor gelmekte olan...

6. https://www.eleman.net/is-ilani/kurye-fiyuu-i3760801

işte elaman.net in iş ilanı ...tam 5000 kuryeye ihtiyacı var...

7. Red face

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    https://www.eleman.net/is-ilani/kurye-fiyuu-i3760801

işte elaman.net in iş ilanı ...tam 5000 kuryeye ihtiyacı var...
    atatp buralarda kalmaz syn keko, piyasa gereğini yapar

8. geliyor gelmekte olan...getirin 1200 kuryesi olduğu söyleniyor ve geçen yıl piyasa değeri 2,5 milyar dolarmış...tıkla gelsin 5000 kuryeyi istihdam ederse getirin tam 4 katı büyüklüğe ulaşır...ama şu anda atatp tıkla gelsin ile birlikte tüm varlıkları ile birlikte 288 milyon dolar değerinde...burda bir yanlış var...atatp nin değeri buralarda olmamalı...

Sayfa 246/359 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •