Sayfa 25/47 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon
Arama sonucu : 371 madde; 193 - 200 arası.

Konu: EkoDream ile Bist ve Finansal Okuryazarlık

1.  Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    Almanya sadece aselsan mı satmış dostum ? Deutsche bank ? 2 gündür alan kim ? Credit suisse credit suisse saklaam lisansı var mı ? Yok...kime virmanlıyor deutscheye demek ki alakası yok!
    önce finans sistemi satılır bu durumlarda
    Ayrıca almanyay silah satmıyor silah alıyoruz yakın zamanda leopar tankının yedek parçalaronı dahi vermediler
    KÖTÜ KOMŞU ADAMI MAL SAHİBİ YAPAR
    ASELSANI ASELSAN YAPAN DA BUDUR
     Alıntı Originally Posted by sed_dülbahir Yazıyı Oku
    Hocam bence suni bir kriz yaratma peşindeler ki yine kendileri toplayacak bunlar. Endeksteki yükselişi çekemediler bence ne dersiniz?
    Yukarıdada yzdım dostum alan doçe 2 gündür bugün ki krizin suni olduğuna ktılmakla beraber lütfen son mesajımı okuyun
    Hisse senedi bazlı yorumlardan çok Finansal okuryazarlık sağlamaktır amacım.
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

2.  Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    Yukarıdada yzdım dostum alan doçe 2 gündür bugün ki krizin suni olduğuna ktılmakla beraber lütfen son mesajımı okuyun
    Teşekkürler üstad tecrübelerinizi paylaştığınız için

3.  Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    Almanya sadece aselsan mı satmış dostum ? Deutsche bank ? 2 gündür alan kim ? Credit suisse credit suisse saklaam lisansı var mı ? Yok...kime virmanlıyor deutscheye demek ki alakası yok!
    önce finans sistemi satılır bu durumlarda
    Ayrıca almanyay silah satmıyor silah alıyoruz yakın zamanda leopar tankının yedek parçalaronı dahi vermediler
    KÖTÜ KOMŞU ADAMI MAL SAHİBİ YAPAR
    ASELSANI ASELSAN YAPAN DA BUDUR
    şaşırtmadı credit suisse çıktı altından satan kim belli oldu... katil ayrıntısa gizlidir bi altına saklanmış...
    diğer alana bakmak stemiyorum bile...
    bi süre yatırım stratejilerime ara vericem paylaşmaya hisse bazlı soruları cvp lıycam
    yoksa önüne gelen benm stratejimi kendimin stratejisi diye paylaşıyor başka stratejin varmı deiğimde söyleyemem saklı diyorlar
    Son düzenleme : EkoDream; 20-07-2017 saat: 18:55.
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

4. Sayın hocam paylaşımlarınız çok güzel iyi bilgiler aktararak insanların ufkunuda açıyorsunuz.Bu piyasada kolay bilgi yoktur Sizin gibi bir kaç kişi daha bilgilerini paylaşmakta ancak bazen o kadar gereksiz soru sorularak sizleride üzmektedirler inşallah bu gibi işlerden vaz geçerler.Hayırlı akşamlar.

5. Ekodream hocam sana ait olan stratejiyi alıp asels formunda pazarlayanlar var.Bir de asels topigi sanki herkes herkese fikir vermeye mecburmus gibi sen şöyle dedin ben böyle dedimlwre dolu maalesef.Yatırım yapılırken fikir ve bilgi alıp yine kararı kendin vereceksin.Haddi aşmadan söylüyorum dün asels se 21.70 ler kovalanirken su an 23.15 te.aslinda resme bütünden bakılırsa düşüş yok.Yine sizin dikkati çektiğiniz bir konu gerçekten diyorum borsa ile alakası olmayan ve tamamen sağlamcı arkadaşların asels alıp sattığını duydum.hepsi aselsan aselsan aselsan diyor.Bu konu da yardımınıza ihtiyacım var gerçekten.asels te uzun vade durmak istiyorum hatta gün icerisinde ekrana bile bakmıyorum çoğu zaman maliyetimde 16 lilarda ama hisseye bu denli girmiş olanlar beni ürkütüyor.nasıl bir strateji izlemeli acaba??? Teşekkür ederim

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by turkerteo Yazıyı Oku
    Ekodream hocam sana ait olan stratejiyi alıp asels formunda pazarlayanlar var.Bir de asels topigi sanki herkes herkese fikir vermeye mecburmus gibi sen şöyle dedin ben böyle dedimlwre dolu maalesef.Yatırım yapılırken fikir ve bilgi alıp yine kararı kendin vereceksin.Haddi aşmadan söylüyorum dün asels se 21.70 ler kovalanirken su an 23.15 te.aslinda resme bütünden bakılırsa düşüş yok.Yine sizin dikkati çektiğiniz bir konu gerçekten diyorum borsa ile alakası olmayan ve tamamen sağlamcı arkadaşların asels alıp sattığını duydum.hepsi aselsan aselsan aselsan diyor.Bu konu da yardımınıza ihtiyacım var gerçekten.asels te uzun vade durmak istiyorum hatta gün icerisinde ekrana bile bakmıyorum çoğu zaman maliyetimde 16 lilarda ama hisseye bu denli girmiş olanlar beni ürkütüyor.nasıl bir strateji izlemeli acaba??? Teşekkür ederim

Bu sorularınıza çok basit bir cevabım var ama siz UYGULAMAYIN şahsi stratejim yarın asels fazla gider gönül koyarsınız...
    uzun vade yatırımda katiyetle 1 kağıda bağlı kalmazsanız bu soru ve sıkıntılarınız çözülr
    portföyünüzde asels ile birlikte 1 petrokimya 1 otomotiv 1 çimento olursa bu soru ve sıkıntılarınızdan arınabilirsiniz
    ağırlıklarını güveninize göe değişebilir
    mesela
    %40savunma sanayii
    %25 petrokimya
    %20 otomotiv
    %10 çimento
    %5 spekülatif sanayi hissesi gibi bi strateji mesela
    TAMAMIYLE MODEL SENARYODUR

7.  Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    Bu sorularınıza çok basit bir cevabım var ama siz UYGULAMAYIN şahsi stratejim yarın asels fazla gider gönül koyarsınız...
    uzun vade yatırımda katiyetle 1 kağıda bağlı kalmazsanız bu soru ve sıkıntılarınız çözülr
    portföyünüzde asels ile birlikte 1 petrokimya 1 otomotiv 1 çimento olursa bu soru ve sıkıntılarınızdan arınabilirsiniz
    ağırlıklarını güveninize göe değişebilir
    mesela
    %40savunma sanayii
    %25 petrokimya
    %20 otomotiv
    %10 çimento
    %5 spekülatif sanayi hissesi gibi bi strateji mesela
    TAMAMIYLE MODEL SENARYODUR
    bu yazdıklarımı aselsan
    toaso
    tuprs/petkm
    çimsa/konya/boluc
    egeen/sasa vs

hisseler tamamen sallamadır katiyetle güncel koşullarla alakası yktur 5 yıllık modellediğinizde elde edilen kazanç aselsanın kat be kat üstüdür ama kazanç herşey deildir KAYBETMEMEK de bazen başarıdır
    Ben bugün son 2 yılın en büyük trade zararını ettim mesela

8. Yok sayın hocam gönül koyma asla olmaz.bende var zaten yok değil😊 1.45 maliyetli özbal taşıyorum hocam halaaa.ben sadece asels özelinde sormuştum sizi fazla bunaltmak istemediğimden yani.cevabınız için teşekkür ederim...

Sayfa 25/47 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •