Sayfa 25/59 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon
Arama sonucu : 466 madde; 193 - 200 arası.

Konu: PNLSN Panelsan Çatı Cephe Sis. San ve Tic A.Ş.

1. Topikte kendi kendime yazıyorum aldırmayın siz bana Bi ara gelip okursunuz ama ne zaman
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Hadi koç at Bi kap çak tavana görsünler kim çalışıyor kim oturuyor bu şirket şu an full çalışıyor

3. Çimentolar daha sattıkları 1 torba çimento yok bekliyorlar inşaat başlayacak ta satacaz diye halbuki bu şirket şu an sandviç panel üretimine siparişlere yatişemiyordur

4. Anlayacağınız çimentolar ın çıkışı koftiden hele öyle çimento fabrikaları var ki hiç alakasız bölgede ama yükseliyor bu şirket inşaatların hepsine panel çatı satacak şimdide konteyner prefabrik ev için panel satıyor ee

5. Bu şirketin ürettiği mal kıt mal şuan Kızılay bile çadırı ahpaba sattığı Bi dönemi yaşıyoruz varın siz düşünün

6. Bu şirket zemin sıvılaşmasının olduğu yerler için geofoam diye Bi ürün var onuda satıyor mu acaba

7. Bi deneme yapın şirkete Bi telefon açın herhangi Bi şehirin Osb sinden arıyorum deyin şu kadar sandviç panel lazım ne zaman temin edebilirsiniz birde fiyatını sorun bakalım ne cvp alacaksınız

8. Mal kalmayacak birazdan lot sayısı da az

Sayfa 25/59 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •