Sayfa 250/335 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300 ... SonSon
Arama sonucu : 2680 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1.  Alıntı Originally Posted by lipsoss Yazıyı Oku
    Sosyal medyada jantsayla ilgili yorumlari okuyorum sebebide suanda logoyla ayni hikayelere sahip olmasi.

%700 bedelsiz + temettu.

Bizimki %300+ temettu+en buyuk istirakini kendi bunyesine katacak. 7 nisanda genel kurul.

Allah askina biz gecen cuma bistin en cok dusen hissesi idik.

Ayni hikaye jantsada 5 gunluk tavanla sonuclandi.

Sirketimiz yazilim sirketi, hatikalar yaratiyor ama tahtaci ve spegimiz 90 model. Gunumuz yatirimcilari hedonist arkadaslar.

Kucuk yatirimcinin anasini belliyerek, yada aman bizi diger hisselerle karistirmayin, hissemiz hakettigi degerden fazla olmasin algisiyla gelmez gunumuz yatirimcisi.

Patron ilk unicorn olan yani milyar dolarlik olan yazilim sirketi olacaz demisti. Bu gidisle zor. Odu patliyor yahu. Birakin yurusun hisse.
    olacak inşallah , bol bol fırsat veriyor , gelin binin bu gemiye diyor , kaçmasın bu tren diyor , sonra kafanızı duvarlara vurmayın diyor . son gülen iyi güler diyor . torunlarınıza ah ne fırsat kaçırdım diye değil , ne zengin oldum beeee diye masal anlatın diyorrr . aama gözü kör kulağı sağır , eli korkak , parası kıymetli , üç kuruşa tamah edenlerin bunu anlaması mümkün değilll.
    AMA SAKIN YATIRIM TAVSİYESİ OLARAK GÖRMEYİN , BANANE SİZİN KADERİNİZDEN .

2. Sessizlik iyidir

3. Aldık,aldirdik artık sabretmeyen ne güzel kagitmis diyecek,sabreden keyfini sürecek inşallah

4.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    bedelsiz acıkladıgı halde sürünen tarihteki tek kagıt bu mudur acaba? bosuna aldık
    1 e 3 bedelsiz yalanmı

5.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    olacak inşallah , bol bol fırsat veriyor , gelin binin bu gemiye diyor , kaçmasın bu tren diyor , sonra kafanızı duvarlara vurmayın diyor . son gülen iyi güler diyor . torunlarınıza ah ne fırsat kaçırdım diye değil , ne zengin oldum beeee diye masal anlatın diyorrr . aama gözü kör kulağı sağır , eli korkak , parası kıymetli , üç kuruşa tamah edenlerin bunu anlaması mümkün değilll.
    AMA SAKIN YATIRIM TAVSİYESİ OLARAK GÖRMEYİN , BANANE SİZİN KADERİNİZDEN .
    Torun torba beni ilgilendirmez
    Kendi rahatımı sağlayamadım torun tasasımı çekeceğim bu yaşdan sonra

6.  Alıntı Originally Posted by çaykara Yazıyı Oku
    Torun torba beni ilgilendirmez
    Kendi rahatımı sağlayamadım torun tasasımı çekeceğim bu yaşdan sonra
    anladığın bu mu yani?

7. Bilinen bir sirket olma yolunda adım atılmış. Borsa yatirimcisininda ilgisi artacaktır

8. Trt de reklam gördüm. E dönüşüm için logo var demişler

Sayfa 250/335 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •