Sayfa 252/818 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352752 ... SonSon
Arama sonucu : 6542 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. şu an bile hissede alım ışığı yanıp sönüyorsa sahibi geri topluyordur..bu fiyata bir daha nasıl bulacak

2.  Alıntı Originally Posted by Yenice Yazıyı Oku
    Bunun bölünme öncesi fiyatı 2,50 -2,60 civarı idi. Düşünsenize bu fiyata gelmesi için kaç yıl.....
    Ya arkadaş sen ne içiyon, şu kafanı kaldır bi bak bütün banka fiyatları ne hale geldi.sanki bir tek bu bankada sorun var gibi her yazında kâğıda atıp savuruyorsun.

Lenovo Z2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. sorunumuzun ykbnk olmadığını bilmemiz lazım..genel algı ve rüzgar değiştiği anda bir haftada 2.50 bile olur..%25 halka açık ve bu açıklığında çoğu gene kendi elindedir eminim..sermayesini artırarak en iyi durumda olan oldu..bence sabır,sabır....
    bu ana kadar satmadıysak bundan sonra satmak sahiden satana bence büyük zarar yazar

4.  Alıntı Originally Posted by unsala Yazıyı Oku
    Ya arkadaş sen ne içiyon, şu kafanı kaldır bi bak bütün banka fiyatları ne hale geldi.sanki bir tek bu bankada sorun var gibi her yazında kâğıda atıp savuruyorsun.

Sayın unsala esas soru şu olmalı
    Acaba elinde 1 lot ykbnk var mı ?

Saygılar

5. Genelde sermaye artırımı olan hisseler hantallaşır,bankaya özel bir durum değil,zamanla banka büyüdükçe yeni rakamları sindirir,neyse ki halka açıklık kısmı yüksek değil,durumu bir şekilde fırsata çevirmemiz lazım,bu coğrafyada uzun süreli bir ekonomik kriz imkansız...

6.  Alıntı Originally Posted by Yenice Yazıyı Oku
    şu an çay içiyorum sayın üye. Atıp tutuyorsun demişsin. Akıllı olsan bu yazıyı yazmasın. nerde yanıldığım bir yazı var. hiç bunları yazmaya utanmıyor musun. şuan en çok düşen banka hangisi . ben isim vermeden söyleyeyim. bedelli sermaye artışı yapmış olan.
    Sana gerekli cevapları veririm ama bu iş uzar gider..senin buradaki görevin mikserlik yapmak.. eğer diğer banka fiyatlarını görüp analizini yapamıyorsan kendi aklın dan şüphe et.

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Arkadaşlar piston aşağı indi inecek. Indigi zaman kırmızı devlet, mavi cehape, belki yonca, belki saban, yani arkasında bilindik güvenilir kurumlar olan bankalara gidecek paralar. Bu da bence onlardan biri. Onlardan da ucuz. Al unut diyorum ve uyguluyorum naçizane.
    Bu da 8 ağustos.

Piston aşağı indi, strokun neresindeyiz kestirmek güç.

Genel kriz kaidesi, 2FK hisse alınır derdi büyüklerimiz. İnşallah o sabrı ve dirayeti gösteririz.

Sayfa 252/818 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •