Sayfa 253/993 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1. Bu sefer başka birisini aday göstereceğine Kendinin aday olması daha doğru derim.
    Ekmeleddin ve Muharrem vakaları ortada.
    İlk 2 CB seçimlerinde %10 civarı oy alan 3.bir aday daha çıkmaz ise vede Muhalefetin oyları bölünmez ise Muhalefetin şansı hiçte az değil gözüküyor.

Şu kışı bir geçirelim önce.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Hayir.

6'li masanin gosterecegi CB adayina oy verecegim diyorum.
    %25 CHP 15 iyi parti HDP kökten CHP dese %5 çuvala mühürsuz oylar girer %60-65 almak lazım benim demek istediğim bu. %60-65 oy alacak adam lazım. Bence RTE iki türlü önem alacak. En azından meclisi vermek istemez. O yüzden sineğin yağı hesaplanmali

3. Ereğli tavan olamadı bir sıkıntısı olabilir.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ayhan başkan bile vermiştir hemşehri ayağına belki
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    benim 50 yıldır chp'ye oy veren enişte 2014 c.b. seçimlerinde erdoğana oy vereceğim dediğinde şaşırmıştım

neden dedim, gelsin ki millet gerçek yüzlerini görsün yoksa daha sonra %70 ile gelirler demişti..
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ayhan Baskan, siyasilerin memleketlerine gore degil, parti programlarina gore oy verir,butun akilli adamlar gibi.
    Demokrasinin amaç değil araç olduğunu referansının islam olduğunu ( Hiç fark etmez bi başka dinde olabilir) minarelerin süngü camilerin kışla müminlerinde asker olduğunu söyleyen hiç bir zihniyete oy vermem.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Çok basit bakıyorsunuz gibi geldi bana. Gülşene giydiren hakim savcılar her yere atanmış YSK zaten onda aym ye bir üye daha atasa orada gitti. Yüksek seçim kurulu başkanları ekseriyetle onlarda, doğuda oldu oyları taşıdılar

6.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Bu sefer başka birisini aday göstereceğine Kendinin aday olması daha doğru derim.
    Ekmeleddin ve Muharrem vakaları ortada.
    İlk 2 CB seçimlerinde %10 civarı oy alan 3.bir aday daha çıkmaz ise vede Muhalefetin oyları bölünmez ise Muhalefetin şansı hiçte az değil gözüküyor.

Şu kışı bir geçirelim önce.
    örneğin ilhan kesiciyi çok kişi beğenir lakin erdoğan onu meydanlarda çatır çatır yer
    bu işin doğrusu kılıçdaroğlu, 2024 yılında yerel seçimleri varken büyükşehir belediye başkanlarını istifa ettirip
    ist. veya ankarayı akp'ye teslim etmek aptallıktır, kaldı ki seçilseler bile dengeyi sağlayabileceklerini inanmıyorum

Neyse esas konumuza dönelim sakaryadaki döviz bürosunun önünde en az 20 kişilik bi kuyruk ve dışındada 30 ayakın adam vardı. Çoğu zwnciydi arada Türklerde vardı. Yeni bi göç dalgası mı yoksa dolara ilişkin bi söylenti mi bu kadar adamı bi araya getirmişti
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Benim bir şirketim var fatura karşılığı kredi çekip hammadde ticari mal vs alıyor ve üstüne kar koyup para kazanıyorum. Ben bu adamın gitmesini istermiyim. Böyle bedava para kazanmayı bir daha görebilirmiyim.

Sayfa 253/993 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •