Sayfa 257/615 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon
Arama sonucu : 4913 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Düşüşü bildiysen dönüşü de bilirsin! Niye zor olsun ki.. ytd
    Asla bilemeyiz spenc hc,belki de başlamadan bitti bu kadardı. bu işin bileni yoktur...
    Sadece strateji planında duruma göre değişiklik yapılır.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2. Kuruluştan yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Petkim, sürdürülebilirlik hedeflerine doğru önemli bir adım atarak atık su bertaraf ünitesi için 10 milyon dolarlık yeşil finansman kullanacak. Petkim, 4 yıl vadeli aldığı krediyle şirketin sürdürülebilirlik odaklı projelerine katkı sağlayacak.

Türkiye’nin en büyük entegre endüstri grubu SOCAR Türkiye iştiraklerinden Petkim, sürdürülebilirlik hedefleri kapsamında üzerinde çalıştığı atık su bertaraf ünitesi için 4 yıl vadeli ve 10 milyon dolar tutarında yurt dışı kaynaklı kredi sağladı.

Finansman kaynaklarını çeşitlendirmeye odaklanan ve sürdürülebilirlik vizyonu doğrultusunda kararlı adımlar atan SOCAR Türkiye, bu kapsamda ilk kez bir yatırım için sürdürebilirlik temelli dış kaynak kullandı. Petkim'in yeşil finansman ile gerçekleştireceği atık su bertaraf ünitesi yatırımı, şirketin sürdürülebilirlik alanındaki taahhüdüne ve yeşil finansmanın sektördeki önemine de dikkat çekiyor.

SOCAR Türkiye sürdürülebilirlik uygulamaları ile topluma artı değer katıyor

SOCAR Türkiye, sürdürülebilirlik stratejisini; “Karbonsuzlaşma, Döngüsel Ekonomi ve Yeşil Finansman†prensipleri üzerine inşa ediyor. Bu prensipler çerçevesinde grup şirketlerinden Petkim de topluma ve çevreye karşı sorumluluk bilinciyle ürünlerini sürdürülebilir olarak üretme hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. Petkim, 2023 yılında sürdürülebilir üretim gerekliliklerinin uygulandığını tescilleyen ISCC Plus sertifikasını almaya hak kazanmıştı. Sertifika kapsamında biyo, döngüsel ve biyo-döngüsel Etilen, Propilen ve Alçak Yoğunluklu Polietilen (AYPE) ürünlerini üretebilecek. Petkim, önümüzdeki dönemlerde diğer ürünlerini de ISCC Plus sertifikası kapsamında sürdürülebilir olarak üretme hedefi doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor.

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    İşin zor kısmı, endekiste düzeltme hangi seviyeye kadar sürer sorusu
    8500 işini görür mü...
    eğer görürse...palaya...kebap ısmarla hocam....
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

4. Üst kanal kırılırsa, alt kanal kesikli çizgi 8750, kanal dibi 8500 ler gibi.

5. DOW ikinci kanal üst bandında takıldı. kesikli çizgi 37.100 civarı.

6. petkm günlük kanal ortasında, alta inerse kanal alt bandı 21.85 yaklaşık.

7. Petkocumun tahtacisina kebab feda olsun @yörük@ abi, ellerimle beslerim ben onu
    Bu arada ete zam yolda dediler kebaba da zam gelür, yine soktun bizi masrafa

8. Bozkurt hc kanaat getirdim sen bile okumuyorsun demek yazdıklarımı sayfa 243 de paylaştığım şeyi getirip yeni gördüğün için paylaşmışsin.. vay be.
    Bilançoya kadar sessiz kalma hakkımı kullaniyorum. Kalmayı becereblilirsem. Ytd

Sayfa 257/615 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •