Sayfa 257/1049 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Trader kötü haberi sever...WAVES için iyi haber var ise trader yok demektir.
    yaw arkadaş bi durun yaw..) kötü haberi verdi işte sayın enfakturs..dürzülerin kliması bile yok imiş bürolarında mantolarıyle oturuyorlarmış...yetmezmi sayın secbul...ahahahhahah

birde saşa için efemine diyorlar...digilira terminalinide açacaklar..alın size bir yığın kötü haber...

olurmu şimdi 200 dolares....ahahhahahhahahaha

2. crypteriumdan harika bir performans bekliyorum.... bakalim piyasaya cikinca ne olacak....

https://crowdsale.storiqa.com/ amazon ve ebay in piyasa degerlerini gorunce storiqa da 1 dolar fiyat cok olmasa gerek....olursa yasadik zaten....

https://tokensale.storiqa.com/?ref=f...67f5d4d6554cb9

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Trader kötü haberi sever...WAVES için iyi haber var ise trader yok demektir.
    biraz önce malın teki 44 bin dolarlık waves aldı..ben değilim ha sakın...bende 400 dolarlık var....ahahhahahahahah

4.  Alıntı Originally Posted by kutatku Yazıyı Oku
    crypteriumdan harika bir performans bekliyorum.... bakalim piyasaya cikinca ne olacak....

https://crowdsale.storiqa.com/ amazon ve ebay in piyasa degerlerini gorunce storiqa da 1 dolar fiyat cok olmasa gerek....olursa yasadik zaten....
    yaw ben acemiyim sadece binance billiyom...bana virman etsene..ahahahhaahhaahah

5. cengiz abi binance da islem gormeye baslarsa cok iyi olur ama oralarda degil daha insallah 1 2 aya oralardada islem gorur...

birde bilen arkadaslara ben google playden I m token diye bi program indirip tokanlari oraya transfer istedim...iyimi kotumu?

6.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Sayın Krokodil, alıp beklemiyorsunuz ki ben ne yapayım. Elinizdeki malı ucuzdan veriyorsunuz. Waves yarı türk sayılır, saşa coinleri türklere kitledi valla. Bizimkiler hala uçacak, kaçacak diye ağlaşıyorlar. Üç ay önce merkezsiz borsayı aktif hale getirmeleri gerekiyordu, hala yapamadılar. Birkaç ay önce ofislerinden bir fotoğraf paylaşmışlardı, tüm ekip büroda montla oturuyordu; bu fotoğrafı görür görmez 2usd'den aldığım wavesleri 14usd'den sattım. Neyseki saşa şimdi bir miktar waves bozmuş, belki büroya kombi falan almıştır, öyleyse yükselişi yakındır. Ben ucuzdan bir miktar aldım.
    valla şimdi rahatladım..dur dur valla rahatladım..hayvanlar aleminde bile herkes kendi hemcinsi ile geziyor..kurt kurt ile koyun koyun ile..madem waves in yarısı türk..ölene kadar hold ulan...))) kendi ırkdaşlarımla kader birliği yaparım..tamam son kararım..200 dolara kadar durmak yok yola devam...ahahhahahahahahahahha

7. türk coin waves..lira ile alışveriş waves..hızlı waves..koçum waves.....ahahahhahah

8. şubat ayında yekatarinburga gidecem birde rus metres tutayım tam olsun mk.....ahahhaahhahaah

Sayfa 257/1049 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •