Sayfa 257/318 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307 ... SonSon
Arama sonucu : 2537 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    26.02.2024
    Karel – DAIICHI işbirliği,
    geleceğe yönelik projeleri ve ortak iş geliştirme stratejilerini belirlemek üzere, Karel Otomotiv Grup Başkanlığı bünyesinde yer alan ekipler ile Daiichi'nin Ar-Ge, Kalite, İş Geliştirme ve Proje Yönetim ekiplerinin katılımıyla Bolu-Abant'ta çok verimli geçen bir çalışma toplantısı düzenlendi.
    https://x.com/KarelComTr/status/1762...732913027?s=08

2. Bugün 17 üstü siyice ağlamlaştı, bu hafta biraz daha rahat geçebilir, geçmezse de önümüzdeki hafta beklerim, sektörün geneli hareketli.
    Zamanı gelince diğerleriyle arayı kapatıp öne geçeceğini düşünüyorum, tabi ki faaliyetlerle ilgili gelişmeler ve haberlerle olması daha iyi olur.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Farklı forumlar, farklı nickler fakat aynı eleştiriler.
    Hem de teknoloji endeksine olan bu yoğun talep döneminde yapıyorlar.
    Dün en çok alımı yapan İş bankası ve Akbank. Muhtemelen TTE, ICZ fon alımları. Bu fonlara para girişi (fintables-fonlar verilerine bakabilirsiniz) var.
    Evet biraz geride kaldı. Bazı talihsizlikler oldu, güzel haberlere tepki veremedi. Fakat gün gelir arayı kapatır öne geçer. Daha önce yapmıştı.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. netaş bir kaç gündür tavan olmasının sebebi tt ile yaptğı 18750.000 usd lik iş anlaşması radyolink tedarik kurulum bakım ve servis anlaşaması karel bu alanda bu işi nasıl kaptırdı yada tt karel ile çalışmaktan vaz mı geçti

5.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    netaş bir kaç gündür tavan olmasının sebebi tt ile yaptğı 18750.000 usd lik iş anlaşması radyolink tedarik kurulum bakım ve servis anlaşaması karel bu alanda bu işi nasıl kaptırdı yada tt karel ile çalışmaktan vaz mı geçti
    18 milyon değil 1.875 milyon olcak…Karel tt ihalesine katılmadı yaklaşık ihale bedel 2.2 milyar tl bunun yaklaşık 1 miiilyarlık kısmı alcatel kazandı diğer yarısından fazlasınıda benim tahminim karelle pazarlık üsülü görüşüp karele vereceklerini tahmin ediyorum bu benim tahminim bekleyip görelim bu miktarında yaklaşık 50 milyon dolar olacağını tahmin ediyorum önümüzdeki aylardada vodoafon ile işbirliğinin zamanı dolacak vodafonlanda bir anlaşma yakındı tahmin ediyorum

6.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    18 milyon değil 1.875 milyon olcak…Karel tt ihalesine katılmadı yaklaşık ihale bedel 2.2 milyar tl bunun yaklaşık 1 miiilyarlık kısmı alcatel kazandı diğer yarısından fazlasınıda benim tahminim karelle pazarlık üsülü görüşüp karele vereceklerini tahmin ediyorum bu benim tahminim bekleyip görelim bu miktarında yaklaşık 50 milyon dolar olacağını tahmin ediyorum önümüzdeki aylardada vodoafon ile işbirliğinin zamanı dolacak vodafonlanda bir anlaşma yakındı tahmin ediyorum
    yazım hatası olmuş marin hocam ozaman tt ihalesini alan alcatel ve netaş olmuş

7. [QUOTE=erhankod;6727418]yazım hatası olmuş marin hocam ozaman tt ihalesini alan alcatel ve netaş olmuş[/

Kalan ihale bedeli yaklaşık 40 milyon dolar netasın aldığı aldığı yaklaşık 1.7 milyon cıvarı

8. 18 üstü kapanışlarda başka şeyler konuşulur burada, zaman daralıyor, bir haber veya iyi bilanço yeterli.

[IMG][/IMG]
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 257/318 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •