Sayfa 258/734 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon
Arama sonucu : 5866 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by tulipomania Yazıyı Oku
    Al hadi kıyamadım ;) Çok yeme ama...

dikkat ceken Credit suiise kilciksiz alim yapmis trade yok satis yok sadece alim yapmis... ilginc...

2. Arkadaslar sizede ilginc gelmiyormu Credit Suisse den yapilan alim ? Vakko stratehic alternatiflerin gorusmeleri icin hangi sirket ile stratejik imza atilmisti ? ilginc geldi bana... .YTD

3. Bu credit in gecmiste kılçıksız aldigi hisselere bakınnerelere götürüyor birde haber falan olacaksa böyle kılçıksız alıyor bence bu credit alislarini takip etmek lazım nereye virmanladigida önemli tabi neyse herkese bol kazançlar

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. şu oluşan bayrak formasyonunun direği kaçı gosteriyor? 6.40 mı?

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by alsater Yazıyı Oku
    dikkat ceken Credit suiise kilciksiz alim yapmis trade yok satis yok sadece alim yapmis... ilginc...

Credit'in Cemtaş hisselerinde 5 ve üzerinde günlerce "kılçıksız" alımları olmuştu!! Hali ortada yanlış anlaşılmasın bende bu gemideyim hangi aracı kurumdan alım yapıldığı hangi aracı kurumdan satım yapıldığı çok önem arzetmiyor!! Pala minimum 10 aracı kurumdan işlem yapar A'dan alır B'den satar virmanlar vs..vs.. sonuçta adı üstünde "aracı kurum" hisse senetlerinin alış/satış işlemlerinde aracılık eder yatırımcılara!! Önemli olan hissenin toplu olup olmadığıdır!! Bu da haftalık aylık takaslarda kendisini belli eder!! Şu anda PaLa beklentiyi alıyor tahminim haber yakın umarım herkes umduğunu bulur bol kazançlar

Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Gerelli*** Yazıyı Oku
    Credit'in Cemtaş hisselerinde 5 ve üzerinde günlerce "kılçıksız" alımları olmuştu!! Hali ortada yanlış anlaşılmasın bende bu gemideyim hangi aracı kurumdan alım yapıldığı hangi aracı kurumdan satım yapıldığı çok önem arzetmiyor!! Pala minimum 10 aracı kurumdan işlem yapar A'dan alır B'den satar virmanlar vs..vs.. sonuçta adı üstünde "aracı kurum" hisse senetlerinin alış/satış işlemlerinde aracılık eder yatırımcılara!! Önemli olan hissenin toplu olup olmadığıdır!! Bu da haftalık aylık takaslarda kendisini belli eder!! Şu anda PaLa beklentiyi alıyor tahminim haber yakın umarım herkes umduğunu bulur bol kazançlar

Ytd
    Hocam THYAO nun pastasindan bir ornek 1 sene evvel benzerlik arzetmiyormu sizcede...YTD Ek 17276

7.  Alıntı Originally Posted by alsater Yazıyı Oku
    Hocam THYAO nun pastasindan bir ornek 1 sene evvel benzerlik arzetmiyormu sizcede...YTD Ek 17276
    Benim düşüncem haftaya ve özellikle sonraki hafta yapancı alımlarının hissedilir derecede artması!! Malum yabancı temettü veren hisselere ilgi gösterir!! 0,165 güzel rakam!! Credit satış / ortaklıktan ziyade temettü için alışa geçmiş olmasın!! Bahsettiğiniz senetle segmentlerimiz beklentilerimiz farklı o nedenle karşılaştırma yapmak anlamsız olur.. Ancak ben hissemiz için pozitifim, daha yolun başında olduğumuzu düşünüyorum!! Yazdıklarım tamamen benim düşüncem olup al/sat/tut/yut tavsiyesi içermez.. Bol kazançlar...

8. bakan zeybekçi açıklama yapmis.tekstil ve konfeksiyonda en kısa sürede teşvik gelecek demiş..Vakkoda nasibini alır artik inş

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 258/734 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •