Sayfa 260/323 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310 ... SonSon
Arama sonucu : 2578 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

son bir aydır ilk kez Yatırım Fonları Cüzzi de olsa alım tarafında..Bu durum zaten 6.68 den gelen tepkiyle kendini gösterdi.. satışları keserse çok kısa sürede verdiğini geri alacaktır.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    son bir aydır ilk kez Yatırım Fonları Cüzzi de olsa alım tarafında..Bu durum zaten 6.68 den gelen tepkiyle kendini gösterdi.. satışları keserse çok kısa sürede verdiğini geri alacaktır.
    Ne güzel sessiz bir başlık. Böyle yerler iyidir. Buralar hep dutluk kalsın. 6'lara tekrar gelirse tekrar ekleme yaparım. 6 küsurlardan ekledik ekleyeceğimiz kadar. Buralar bana pahalı geliyor nedense. Psikolojik herhalde.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Ben yeni alım için yatırım Fonlarınin satışlarını takip ediyorum.. Malum tahta zaten sığ bir tahta, alım fırsatları her an verebilir.
     Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Ne güzel sessiz bir başlık. Böyle yerler iyidir. Buralar hep dutluk kalsın. 6'lara tekrar gelirse tekrar ekleme yaparım. 6 küsurlardan ekledik ekleyeceğimiz kadar. Buralar bana pahalı geliyor nedense. Psikolojik herhalde.
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

4.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    6,99 nasıl fiyat
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    6,99 nasıl fiyat
    Sizce?
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Geçen sene bu vakitler Anhyt ve Akgrt aynı fiyatlardaydi.. . %50 fark oluştu..

Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Geçen sene bu vakitler Anhyt ve Akgrt aynı fiyatlardaydi.. . %50 fark oluştu..

Norveç Varlık Fonu ANHYT'in % 0,41'ine sahipken bizimkinden bir lot bile almamış. Neden acaba

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Norveç Varlık Fonu ANHYT'in % 0,41'ine sahipken bizimkinden bir lot bile almamış. Neden acaba
    Şu sebepten olabilr mi? Acaba https://www.youtube.com/watch?v=Cj5Hm88ZpRs

Sayfa 260/323 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •