Sayfa 260/362 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Durmaz bu dolar
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Borsa cephesinde bir tedirginlik görüyorum. Şahsen bu tedirginliği bende yaşasam da hisselerden çıkıp ne yapacağıma karar veremiyorum.. Gerçi kendimce portföyüm sağlam ve defansif, aynı zamanda maliyetlerim düşük. KOZAL 92.50, KOZAA 15.50, EGGÜB 172.30, GÖZDE 5.60 ...Ciddi miktarda karımda olsa ,piyasadaki fiyat artışlarına gene de yetişememişim. Belki kazancımın bir kısmını riske atacağım, ancak satmayacağım.. Nakitte kalmaktansa sağlam hisselerde yatmak bana daha güvenli geliyor. Kesinlıkle yatırım tavsiyesi değil ,şahsi düşüncemdir .Saygılar, bereketli kazançlar dilerim...

3. 31 kasım 2013 hisse 32,33 tl gr altın 80 tl yani gr altının %40'ı kadar hisse fiyatı. Şimdi gr altın 832 tl hisse fiyatı 146 yani gr altının %17,5 i kadar.
    Şimdi şu kayyumlara sormak lazım: arkadaş utanmıyor musunuz, şirket yönetimi kötü bunlar çalıp çırpıyor denilen vatan haini fetöcülerden daha kötü bir yönetim sergilemeye, ne bu hal. Şubatta bu düzey yani %17,5 düzeyi %37'e gelip yaklaşmıştı ne yaptınız ettinizde bu hale döndü bi sorun kendinize. Yani bu kayıp sadece biz küçük yatırımcıların kaybı mı, fetöcü hisseleri hazineye geçtiğinde bu hazine içinde yani kamu içinde bir kayıp değil mi. Çıktınız bir bağış olayına girdiniz ortalığı afedersiniz b.. ettiniz. Bu şirket zaten bir sürü vergi ödemiyormu, kurumlar vergisi altın üretimi üzerinden ödediği vergi, çalıştırdığı işçilerin maaşları üzerinden vergi,..fetö hisseleri hazineye geçtiğinde hazine akacak birikmiş kar payı, temettü ödemeye başlandığında temettülerden ödenecek stopajlar, ne lüzumsuz bir iş yaptınız be kardeşim bu kadar vergi geliri yanında üç kuruşluk sayılacak bir bağışla şirketin değerinin içine ettiniz. Şubatta 400 tl civarında gr altın gezerken değeri 155 tl yi bulmuş olan hissenin bugünkü değeri gr altın iki katına çıkmış olmasına rağmen bırak iki katını hala 155 i bulamamış. Kaç yıldır arge gideri adı altında her yıl yüzmilyonlarca lira gider yap hala bi altın bulama, foseptik çukurunda mı altın arıyorsunuz ne. Hisselerin nerdeyse hepsi fiyatlarını katladılar sizin sayenizde biz sürünüyoruz.
    Takip ediyorlarsa bu formu okuyunca bilmem azcık yüzleri kızarır mı yoksa amaaan yemişim yatırımcısını mı derler.

4.  Alıntı Originally Posted by Watchdog Yazıyı Oku
    31 kasım 2013 hisse 32,33 tl gr altın 80 tl yani gr altının %40'ı kadar hisse fiyatı. Şimdi gr altın 832 tl hisse fiyatı 146 yani gr altının %17,5 i kadar.
    Şimdi şu kayyumlara sormak lazım: arkadaş utanmıyor musunuz, şirket yönetimi kötü bunlar çalıp çırpıyor denilen vatan haini fetöcülerden daha kötü bir yönetim sergilemeye, ne bu hal. Şubatta bu düzey yani %17,5 düzeyi %37'e gelip yaklaşmıştı ne yaptınız ettinizde bu hale döndü bi sorun kendinize. Yani bu kayıp sadece biz küçük yatırımcıların kaybı mı, fetöcü hisseleri hazineye geçtiğinde bu hazine içinde yani kamu içinde bir kayıp değil mi. Çıktınız bir bağış olayına girdiniz ortalığı afedersiniz b.. ettiniz. Bu şirket zaten bir sürü vergi ödemiyormu, kurumlar vergisi altın üretimi üzerinden ödediği vergi, çalıştırdığı işçilerin maaşları üzerinden vergi,..fetö hisseleri hazineye geçtiğinde hazine akacak birikmiş kar payı, temettü ödemeye başlandığında temettülerden ödenecek stopajlar, ne lüzumsuz bir iş yaptınız be kardeşim bu kadar vergi geliri yanında üç kuruşluk sayılacak bir bağışla şirketin değerinin içine ettiniz. Şubatta 400 tl civarında gr altın gezerken değeri 155 tl yi bulmuş olan hissenin bugünkü değeri gr altın iki katına çıkmış olmasına rağmen bırak iki katını hala 155 i bulamamış. Kaç yıldır arge gideri adı altında her yıl yüzmilyonlarca lira gider yap hala bi altın bulama, foseptik çukurunda mı altın arıyorsunuz ne. Hisselerin nerdeyse hepsi fiyatlarını katladılar sizin sayenizde biz sürünüyoruz.
    Takip ediyorlarsa bu formu okuyunca bilmem azcık yüzleri kızarır mı yoksa amaaan yemişim yatırımcısını mı derler.
    iki gün önce 15.12'de yazdık gr altın 832 şimdi 934

5. 145lerde gezinmesi gerekir demiştim bir süre. Şimdi ortalamalarını yavaşça yukarı çekip toplamaya devam ediyor bir süre sonra önceki tepeyi kırmamız gerekir.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

6. dün fed faiz kararı alır altın düşer korkusuyla satanlar oldu galiba

7. Arkadaşlar, şu gün için aklıma gelen bir çözümü paylaşayım dedim sonuç alabilirmiyiz bilmem. tüm ky arkadaşları kozal kayyum ve yönetimini bloomberg de şirket hakkında değerlendirme (altın fiyatları artarken şirketin bu kadar düşük değerde kalması konusunda) yapmaları için bloomberg e talepte bulunmaya davet ediyorum. Yan gelip yattıkları yeter ky olarak biz isyandayız adamlar en ufak bir rahatsızlık duymuyor.

8. Kozalin yukselisini dun durdurdu. Masum ky hisse aldi MORUKLAR sasti. Vay kozal moruklari vay. Güç ky de.

Y.T.D.

Sayfa 260/362 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •