Sayfa 262/388 ÝlkÝlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 2,089 - 2,096 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1. 60 gün dediler, süre doldu gibi sanki. Bakalým bir þey çýkacak mý oradan?
    Dil aslandýr, yatar eþikte...

...imtiyaz hakký tanýnmýþ olan Multiservicios Tomlam CA þirketine dolaylý olarak %60,4 oranýndaki paylarý ile hissedar olacaktýr.

--demiþler...yani bu iþ için önce bir þirket kurulmasý lazým...kuruldu mu?...

tüm baþvuru süreç ve iþlemler Odaþ üzerinden yapýlmýþ olup takip eden 60 gün içerisinde söz konusu petrol ve doðalgaz sektörleri ile ilgili olan tüm faaliyetler, iþletmeler veya ilgili hisselerinin Çan2 Termik A.Þ.'ye bedelsiz olarak devredilmesi hususunda Odaþ ve Þirketimiz arasýnda 01.12.2023 tarihli protokol imzalanmýþtýr.

Geliþmeler kamuoyu ile paylaþýlacaktýr.

--65 gün olmuþ...

3. Endeks 12.5 K kesin gibi. Cante ise endeksin zirve kirmasina raðmen deðil zirvesi geçen sene 32 TL idi ilk girdigimde

4. Bunu alacaðým diye sattýðým hisseler maþallah uçuyor. Þaka gibi

CANTE yani zulm tahtasý.. yakýn teknik görünümleri olan almad uçtu gitti.. bunun tepesinde sanki sopa ile bekliyorlar... çarþamba perþembe ya o gider yada cuma ben giderim...
    Burada yer alan yatýrým bilgi,yorum ve grafikler ''Yatýrým Danýþmanlýðý'' kapsamýnda deðildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. bunlarýn para kazanmaya þimdilik niyetleri yok,hesap baþka

Alýntý Originally Posted by HYPATAI Yazýyý Oku
    bunlarýn para kazanmaya þimdilik niyetleri yok,hesap baþka
    --yukarý çekse kime verebilecek ki?...fonlara mý yabancýya mý tradere mi?...KY zaten kalmadý...

8.  Alýntý Originally Posted by esozcan Yazýyý Oku
    CANTE yani zulm tahtasý.. yakýn teknik görünümleri olan almad uçtu gitti.. bunun tepesinde sanki sopa ile bekliyorlar... çarþamba perþembe ya o gider yada cuma ben giderim...
    Valla ben bugün pes ettim. Bu ne ya ustad. Bu kadar da olmaz. Listemde bütün hisseler +2 den baþlýyor. Kapanýþta verdim yarýn baþka aþklara bakacam

Sayfa 262/388 ÝlkÝlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •