Sayfa 262/925 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Şimdi ne bu ne yükseldinki düşüyorsun yani varya arayıp sovecem artık delirmek üzereyim.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Şimdi ne bu ne yükseldinki düşüyorsun yani varya arayıp sovecem artık delirmek üzereyim.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    bu işin en önemli ayağı psikoloji.....

3. Değerli bir aile çocuğu beni yazdıklarımdan dolayi şikayet etti uzun bir zaman ceza aldık, bugün ceza bitti, güya dost gibi görünüyordu, hatta benden özele yazıp cep numaramı dahi istedi ki ordanda muhabbet kuralım, güvenmediğim icin vermedim, cunki burda boyle iyi aile evlatları çok gördüm.

Neyse hissedarlar agir hasarlı görüyorum, günde burdan 50 tane mesaj yazanlara doyorum, gidin yönetimi arayın birazda ordan yüzlerine birşeyler deyiverin, veya gerekli yazmaniz gereken yerlere yazinda birseye yarasin bari, boş boş burdan gereksiz ayni şeyleri yazmaktan bikmadinizmi hala, bu arada hisse eder fiyatını buldu 4 liralar kısaca ederi. Engellenince yukardan 4,50 lerden satıp çıkmıştım birazda kızıp, iyikide öyle yapmışım, tekrar aldım 35 kademe aşağıdan ,

Bilanço yuda bu arada iki ay önceden bire bir tahmin etmiştim,

Sayın ortak xx trader hala burdamısın sen,

4. http://www.bloomberght.com/yorum/irf...skanina-mektup

gübre sektörü ile ilgili bir yazı...

5.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Değerli bir aile çocuğu beni yazdıklarımdan dolayi şikayet etti uzun bir zaman ceza aldık, bugün ceza bitti, güya dost gibi görünüyordu, hatta benden özele yazıp cep numaramı dahi istedi ki ordanda muhabbet kuralım, güvenmediğim icin vermedim, cunki burda boyle iyi aile evlatları çok gördüm.

Neyse hissedarlar agir hasarlı görüyorum, günde burdan 50 tane mesaj yazanlara doyorum, gidin yönetimi arayın birazda ordan yüzlerine birşeyler deyiverin, veya gerekli yazmaniz gereken yerlere yazinda birseye yarasin bari, boş boş burdan gereksiz ayni şeyleri yazmaktan bikmadinizmi hala, bu arada hisse eder fiyatını buldu 4 liralar kısaca ederi. Engellenince yukardan 4,50 lerden satıp çıkmıştım birazda kızıp, iyikide öyle yapmışım, tekrar aldım 35 kademe aşağıdan ,

fiyat kaç olursa olsun çift basamak olmadan satmam ortak...bir kere yatırım yaptık bu saatten sonra at değiştiremem....düzenli alım yapmayı planladığım hisseler var onları belli fiyata kadar sürekli alacağım....

6.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Değerli bir aile çocuğu beni yazdıklarımdan dolayi şikayet etti uzun bir zaman ceza aldık, bugün ceza bitti, güya dost gibi görünüyordu, hatta benden özele yazıp cep numaramı dahi istedi ki ordanda muhabbet kuralım, güvenmediğim icin vermedim, cunki burda boyle iyi aile evlatları çok gördüm.

Ederini bulduysa hangi amaçla aldın ortak.!? Yüzlerce hisse varken...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

7.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Ederini bulduysa hangi amaçla aldın ortak.!? Yüzlerce hisse varken...
    ortak ben yeni gübreci değilim 2015 yılında 7,50 civarı maliyetli gubreciyim, al sat al sat yaparak maliyet düşürmeye çalışıyorum o günden beri, inanki, zarar i çıkarsam bir gün bile tutmam bu boku, cok zarar var hala, mevduata dolara vuram zarar kat kat artıyor, ana para dahi yarı yarıya neredeyse, yüzden herkes çıksa ben en az 9 lira olmadan çıkamam. Yani anlıcan satıp alıyorum aşağıdan arada bir oda. Kar edeyim diye yeni alanlardan değilim kısaca ortak.

8. Benden bu kadar kendinize iyi bakın. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 262/925 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •