Sayfa 267/407 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon
Arama sonucu : 3249 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar kusura bakmayın bu aralar hep ereğli ile karşılaştırıyorum......son haftalarda klasik temelciler emtiyaların değerlendiğini görünce hep ereğli ve kardemir gibi hisseleri önerdiler...oysa ben twiteerda favorim kocaerdir demiştim...aradaki farkı görüyorsunuz...bilançosu iyi olan ihracatı yüksek olan, katma değeri yüksek ürünlerin cirodaki payı yükselecek olan,yeşil çelik hüvviyetine girmiş olan, ciro ve karını sürekli artıran ,jes ve suudi arabistan hikayesi olan bir hissenin durumunu görüyorsunuz...

buna karşılık iyi yönetilmeyen bir ereğlinin de durumunu görüyorsunuz...
    sn keko,ereglide ki son hareket zannımca ölü kedi sıçrayışı idi ve özellikle bofanın trade için konumlanışından kaynaklanıyordu..bofa 1-2 gün tahtayı süpürüp,bilançoyuda kullanarak, gel gel le tradesini yaptı çıktı..

2.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    sn keko,ereglide ki son hareket zannımca ölü kedi sıçrayışı idi ve özellikle bofanın trade için konumlanışından kaynaklanıyordu..bofa 1-2 gün tahtayı süpürüp,bilançoyuda kullanarak, gel gel le tradesini yaptı çıktı..
    geçen yıl ocak aylarında ereğlide idim...eğer şimdiye kadar ereğlide kalmış olsaydım kesin kafayı yerdim...iyiken çok da inat etmeden hisseden çıktım...çok şükür çıktıktan sonra girdiğim hisselerden de çok güzel de kazandım..eğerlide mital geçen yıl 300 milyon lot civarı hisse sattı...tahtanın içine .... ereğliyi yönetenler zaten ufukları dar , yeşil çelik olmak için gerekli yatırım kararlarını çok geç verdiler...rakipleri ise o yolda çok yol aldılar...bunun cesasını da çekiyorlar ne yazık ki....içindeki yatırımcılara üzülüyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    fenerbahçeli dostuma bir de tavan keyfini yaşatmak üzereyiz...altı boş ve çok riskli hisselerde gezip o zevki tatmaktansa sağlam hissede bunu tatmak çok daha güzel...umarım bu gün bunu başarırız...normalde fenerbahçeli dostum füzecilerin takımındandı... bu yıl yatırımcı olmaya başlamış....geçen yıl gesanda iken onunla bayağı takışmış idik...
    Nasip et Yarabbim ve tavan kapasin. Bu durumlarda zirvelerde kademeli satıyor musunuz yoksa tutuyor musunuz genel olarak ,pek alışık değilim İns salmayiz ya çok güzel

4.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Nasip et Yarabbim ve tavan kapasin. Bu durumlarda zirvelerde kademeli satıyor musunuz yoksa tutuyor musunuz genel olarak ,pek alışık değilim İns salmayiz ya çok güzel
    ben trade etmeden tutuyorum dostum...çok açık bir fırsat görmediğim sürece trade etmeyi düşünmüyorum...asıl hedefim 2025 yılı...füzecilerin dolup taşacağı ortam...geçen haftalarda da yaptığım yorumlarda kocaerde artık meyve yeme vakitlerinin geldiğini bundan sonra trade yapmanın çok riskli olacağını söylemiştim..tahminlerim gerçekleşiyor dostum...bu hisse inşALLAH bizi ihya edecek...bizi ihya etme potansiyeli olmayan hisseleri zaten almıyorum..öyle %10-20 için hisselere girmiyorum...beni bu güne kadar tanıyanlar zaten ne demek istediğimi biliyor....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Anladım abi çok samimi teşekkürler

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    geçen yıl ocak aylarında ereğlide idim...eğer şimdiye kadar ereğlide kalmış olsaydım kesin kafayı yerdim...iyiken çok da inat etmeden hisseden çıktım...çok şükür çıktıktan sonra girdiğim hisselerden de çok güzel de kazandım..eğerlide mital geçen yıl 300 milyon lot civarı hisse sattı...tahtanın içine .... ereğliyi yönetenler zaten ufukları dar , yeşil çelik olmak için gerekli yatırım kararlarını çok geç verdiler...rakipleri ise o yolda çok yol aldılar...bunun cesasını da çekiyorlar ne yazık ki....içindeki yatırımcılara üzülüyorum...
    ereglide mittalin malı bitmeden hiç bir şey olmaz..temettü emeklisi tayfasıda tarihi bir tokat yedi..

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben trade etmeden tutuyorum dostum...çok açık bir fırsat görmediğim sürece trade etmeyi düşünmüyorum...asıl hedefim 2025 yılı...füzecilerin dolup taşacağı ortam...geçen haftalarda da yaptığım yorumlarda kocaerde artık meyve yeme vakitlerinin geldiğini bundan sonra trade yapmanın çok riskli olacağını söylemiştim..tahminlerim gerçekleşiyor dostum...bu hisse inşALLAH bizi ihya edecek...bizi ihya etme potansiyeli olmayan hisseleri zaten almıyorum..öyle %10-20 için hisselere girmiyorum...beni bu güne kadar tanıyanlar zaten ne demek istediğimi biliyor....
    bende trade yi bıraktım son 20 gündür..sat kolayda al'da terste kaldım bir kaç sefer yukarıdan yerine koydum..

8.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    ereglide mittalin malı bitmeden hiç bir şey olmaz..temettü emeklisi tayfasıda tarihi bir tokat yedi..
    yazık oldu temettücülere...bir yıl boyunca %10-20 temettü için bekliyorlar ama paraları %100 enflasyon ortamında değer kayıp ediyor....önemli olan büyüme hissesinde temettü almaktır...hisse enflasyon oranında artmalı , temettüsü de ekstradan cepte kalmalı...bunu yapamayan hissede temettü beklemek mantıksızdır...kocaeri alırken hep bunları göz önüne alarak aldım...bunu da forumda defalarca anlattım...

kocaerin fiyatı 30 tl civarlarında iken 2024 yılında 60 -70 tl ye gelmesi ,enflasyon karşısında beni ezdirmeyecek bir primdir demiştim...temettüsünü de yan cebime koymaya niyetim vardı...çok şükür henüz şubat ayında 60 lara dayandık..

Sayfa 267/407 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •