Sayfa 267/478 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    Fed açıklaması sonrası türk etf leri coştu an itibarı ile...Fed 2019 da faiz artırım beklentisini sıfır olarak belirtti..dolar anlık 5.43 e gevşedi..Yarın bu şekilde kalırsa bist de gap lı yukarı açabilir ..ancak link endeks korelasyonu düşük bir kağıt..bankalar yarın prim yapıp link tarzı kağıtlar biraz sürünebilir hayırlısı ..flamanın ucunda boş yere hareket etmemiştir umarım ..buraya gelmiş grafiği harcarsa yazık eder tahtacı
    Endeks korelasyonu düşük ama tahtacısıda benim gözlemim endeks yükselişinede düşüşünede pek bakmaz yarın birşeyler yapmaya karar vermişse yapar. İlginin link te olmaması işini kolaylaştıradabilir. Ben bugün pozisyonumu baya azalttım linkte sattığımın çok azını geri aldım yarın dinlenirse daha çok işime gelir açıkcası. Diğer hisselerimle oyalanırım.

15 yolcusu kalmasın
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

3. Yarın bende iyi olacağını düşünüyorum ..kağıt kafa kaldırmış iken bekletmek hata olur ..eksi 1.5 endekste böyle bi kapanış yapması boşuna değildir herld.

4.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    15 yolcusu kalmasın
    Aynen bende 14.20-16.00 civarına gideceğini düşünüyorum ...zaten flama hedefi de oralar

5. Vayyy tüm flamacılar gelmiş link de flama olmasa alan yok satanı öpeyim formasyonu vardı...

6. ............
    Son düzenleme : Hisseci 16; 21-03-2019 saat: 00:35.

7. Tam tahmin ettiğimi yapıyo ..endeks yukarı yapmasaydı link yukarı yapardı ...

8.  Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    Tam tahmin ettiğimi yapıyo ..endeks yukarı yapmasaydı link yukarı yapardı ...

benimde tam istediğimi yapıyor, dinlensin güç toplasın

Sayfa 267/478 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •