Sayfa 269/369 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. MORUKLAR hayali gercek gostermeye calisiyorlar. Bu MORUKLAR bildikleri sahtekarliklari cocuklarinada ogretiyorlar;' Ky nin parasi nasil alinir'. Bu ky direnclidir. Nah alirsin

Y.T.D.

2.  Alıntı Originally Posted by furki Yazıyı Oku
    Spekler istemese de hareket olmalı .Bu ortamda tl en ucuz meta ,her şeyin fiyatı katlandı ,dolar bazında hisseler bedavadan biraz pahalı. Ucuz kalmış ne varsa hücum başladığında spekleri görürüz o zaman....

3. Rezillik, zordan yükseliyor, dolar bazında zarar her gün. Halbuki en çok primi bu yapmalı bence psikolojiyle oynuyorlar yani illa sattıracaklar. Borsanın doları takip etmesi imkansız. Ereğli mesela fk 9 dolar 1 yıl sonra 45 olduğunda 27 fk dan kim ereğli alacak. Ama bizim karlılık dolardan daha fazla olacağı için dolar %1000 artsa da bizim hisse daha fazla artar. Daha bu durumu satın almıyorlar bekleyeceğiz.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Ben bilançoyla birlikte 350-400 liraları rahat göreceğimizi düşünüyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Watchdog Yazıyı Oku
    31 kasım 2013 hisse 32,33 tl gr altın 80 tl yani gr altının %40'ı kadar hisse fiyatı. Şimdi gr altın 832 tl hisse fiyatı 146 yani gr altının %17,5 i kadar.
    Şimdi şu kayyumlara sormak lazım: arkadaş utanmıyor musunuz, şirket yönetimi kötü bunlar çalıp çırpıyor denilen vatan haini fetöcülerden daha kötü bir yönetim sergilemeye, ne bu hal. Şubatta bu düzey yani %17,5 düzeyi %37'e gelip yaklaşmıştı ne yaptınız ettinizde bu hale döndü bi sorun kendinize. Yani bu kayıp sadece biz küçük yatırımcıların kaybı mı, fetöcü hisseleri hazineye geçtiğinde bu hazine içinde yani kamu içinde bir kayıp değil mi. Çıktınız bir bağış olayına girdiniz ortalığı afedersiniz b.. ettiniz. Bu şirket zaten bir sürü vergi ödemiyormu, kurumlar vergisi altın üretimi üzerinden ödediği vergi, çalıştırdığı işçilerin maaşları üzerinden vergi,..fetö hisseleri hazineye geçtiğinde hazine akacak birikmiş kar payı, temettü ödemeye başlandığında temettülerden ödenecek stopajlar, ne lüzumsuz bir iş yaptınız be kardeşim bu kadar vergi geliri yanında üç kuruşluk sayılacak bir bağışla şirketin değerinin içine ettiniz. Şubatta 400 tl civarında gr altın gezerken değeri 155 tl yi bulmuş olan hissenin bugünkü değeri gr altın iki katına çıkmış olmasına rağmen bırak iki katını hala 155 i bulamamış. Kaç yıldır arge gideri adı altında her yıl yüzmilyonlarca lira gider yap hala bi altın bulama, foseptik çukurunda mı altın arıyorsunuz ne. Hisselerin nerdeyse hepsi fiyatlarını katladılar sizin sayenizde biz sürünüyoruz.
    Takip ediyorlarsa bu formu okuyunca bilmem azcık yüzleri kızarır mı yoksa amaaan yemişim yatırımcısını mı derler.
    iki gün önce 15.12'de yazdık gr altın 832 şimdi 934

6. Allahtan viob denen bir şey varmış olmayan parayla dolarda hissede kazandığım gibi bankalardan aldığım krediler de çöp fiyatına düştü.

7. Arkadaşlar ocak ayında hükümet faizi 1000 baz puan artırmak zorunda ama bu durum doları durdurmaz. Neden? Çünkü dolar kısa zamanda %100 arttı. Bunun aylık enflasyonu %10 yıllık %120 yapar, bu da kısa orta vade görünendir, altı ay sonra dolar %50 daha yükselmişse yıllık enflasyon %200e yaklaşmıştır zaten.. %120 enflasyonda %24 faize parasını kim yatırır?

8. Bugünün sonunda borsanın dolara endeksli olmadığı da anlaşılmıştır umarım.
    Birkaç gün önce 1736 ipekleri çıkıp dolar almıştım bugün ipekleri 1604 gibi yerine koydum. kozallarda bir işlem yapmadım yukarıdan satsaymışık köşe olmuştuk.
    Bu arada ocak sonuna kadar borsadan hayır beklemeyin demiştim, ben beklemiyorum. Kozal dolar bazında dipte bu arada.
    Son düzenleme : yasemin5566; 17-12-2021 saat: 20:11.

Sayfa 269/369 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •