Sayfa 269/363 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon
Arama sonucu : 2902 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by teft34 Yazıyı Oku
    tahtanın babası ( ! ) mesajını net veriyor dün ve bugün. dün 2.31 e koydugu 31 bin lotu bugün 2.28 e koydu. 2.30 da da 13 bin lot alışı var bekliyor. buralardan bu malı verirseniz yukarı götürürüm, yoksa siz bilirsiniz. ayagıma fazla dolaşıyorsunuz : ) ( dolaşan benim )..bu baba( ! ) dediğim de bakmayın hep söyleye söyleye dilimde tüy bitti, borsanın diğer normal hani alınan satılan arz ve talepe göre tahtasının oluştuğu hissselere çöken babalardan değil. bu bildiğiniz şam babası. çapsız çupsuz twiterda facebookta insanlarla kavga eden hakaret eden titan saadet zinciri gibi, çok sayıda astsubay polis v.s. kamu görevlisinin paralarını toplamış bir adam..bazen yazdıklarınızı okuyorum, siz direk normal şartlarda bir hissede bir spek ne yaparsa onu bekliyorsunuz, bu tahta ve bu adam normal değil artık bunu kavrayın. yalnız ben matriks de şirket kartını tıkladığımda orda bir net döviz pozisyonu geliyor o pozisyon dogru ise bu tahta çok büyük bir yukarı harekete gebedir. bu baskılama da bundandır. sanki 445 milyon tl karşılığı bir döviz pozisyonu var gibi bir bilgi var orada..geniş bir vaktimde bilançodan bakacağım. bu bilgi dogru ise hakikaten fena..
    Adamın normal olmadığını zaten biliyoruz, dengesizin teki, o değilde bu titana çökecek biri yok mu yaa, döviz hikayesini bende duymuştum döviz likiditesi fazla diye çok önceden biliyorum, ama kansızlar götürmüyorlar işte karaktersiz bunlar

2. Dövizi olsa kur farkı dan dolayı 6 aylık bilançoda fark oluşurdu,
    Dövizi fazla falan diye aylar önce bir paylaşım yapıldı ama doğru değil,

Allara yazılan alışlara dünyanın malı geldi,2.72 den sonra nerelere kadar indi dünyanın malı alındı tekrar pozisyonları arttı ama tık yok,pasife yazmış bekliyor alınca götürürler felan onlar tarih oldu malesef ispatlı gördü,altlara yazılan mallara verildi tahda düştü,herkez gördü detay açıklamaya gerek yok herlade,2.72 den 2.20 lere altlara yazılan mallarla geldik.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    bugün endeks ve çoğu kağıt trendleri sıkıştırıyor. garfa da 2,33 üzerinde tutunursa alıcı gelebilir.

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

5.  Alıntı Originally Posted by busecan Yazıyı Oku
    Adamın normal olmadığını zaten biliyoruz, dengesizin teki, o değilde bu titana çökecek biri yok mu yaa, döviz hikayesini bende duymuştum döviz likiditesi fazla diye çok önceden biliyorum, ama kansızlar götürmüyorlar işte karaktersiz bunlar
    Busecan hanım, çok önceden duydugunuz "döviz hikayesi" ile ilgili detaylı açıklamayı da bu sitede ben yapmıştım. o duydugunuz döviz fazlası kadar "hedge" ederek döviz fazlası pozisyonunu kapattığını belirtmiştim. fakat bu defa durum farklı. eger matriks in şirket kartı bölümündeki bilgilerde hata yoksa türev piyasalarda da döviz pozisyonu açılmış durumda. yani döviz fazlasını eriten değil üstüne koyan bir pozisyon. fakat dediğim gibi, bu bilgiyi mali tablolardan ben bir teyit edeceğim bir fırsat bulursam. sizin önceden duydugunuz olay degil bu.o olayı ben detaylı olarak anlatmıştım burada. 27 bin lot 1 emir 3 er den 6 bin lot 2 emir daha dolaştırıp duruyordu kademelerde. bu 6 bin lotla iyileştirme yaparak mal aldı. 27 bin lotu iş ten 6 bin lotu a1 den girmişti, a1 aldı verdi. günlükte iş a1 tacirler halk üzerinden bişiler yapıyor tahtada. endekste veya papazlarda rahiplerde olaganüstü bir durum olmazsa bugun tahtanın hikmetinden sual olunmaz : )

6. az evvel düşen habere göre 160K olarak çıkılan bono ihracında 152k olarak para toplanmış. yıllık % 20 faizle alınmış bu para. % 30 üzerinde faktoring oranları mevcut piyasada. b parayı seri bir şekilde elden çıkarırlarsa karlılıklarına da iyi yansır.

7.  Alıntı Originally Posted by teft34 Yazıyı Oku
    Busecan hanım, çok önceden duydugunuz "döviz hikayesi" ile ilgili detaylı açıklamayı da bu sitede ben yapmıştım. o duydugunuz döviz fazlası kadar "hedge" ederek döviz fazlası pozisyonunu kapattığını belirtmiştim. fakat bu defa durum farklı. eger matriks in şirket kartı bölümündeki bilgilerde hata yoksa türev piyasalarda da döviz pozisyonu açılmış durumda. yani döviz fazlasını eriten değil üstüne koyan bir pozisyon. fakat dediğim gibi, bu bilgiyi mali tablolardan ben bir teyit edeceğim bir fırsat bulursam. sizin önceden duydugunuz olay degil bu.o olayı ben detaylı olarak anlatmıştım burada. 27 bin lot 1 emir 3 er den 6 bin lot 2 emir daha dolaştırıp duruyordu kademelerde. bu 6 bin lotla iyileştirme yaparak mal aldı. 27 bin lotu iş ten 6 bin lotu a1 den girmişti, a1 aldı verdi. günlükte iş a1 tacirler halk üzerinden bişiler yapıyor tahtada. endekste veya papazlarda rahiplerde olaganüstü bir durum olmazsa bugun tahtanın hikmetinden sual olunmaz : )
    Hımm öyle mii, unutmuşum sizin yazdığınızı kusura bakmayın o zaman olumlu olur inşaallah, bilgilendirme için çok teşekkür ederim.

8. Şirketimiz tarafından halka arz edilmeksizin sadece nitelikli yatırımcılara satılmak üzere 7 Ağustos 2018 talep toplama işlemi gerçekleşen, vade başlangıç tarihi 8 Ağustos 2018, vade bitiş tarihi 1 Şubat 2018 olan 152.140.000 (Yüzelliiki Milyon Yüzkırk Bin) TL nominal değerli bono ihracı gerçekleştirilmiştir.

daha dogru düzgün kap açıklaması gönderemiyorlar koskoca şirket. vade bitiş tarihi nasıl 1 şubat 2018 oluyor..

Sayfa 269/363 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •