Sayfa 27/30 İlkİlk ... 172526272829 ... SonSon
Arama sonucu : 237 madde; 209 - 216 arası.

Konu: AVPGY Avrupakent Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Kağıdın robotu var, ve sürekli YABANCI bir Yatırım Bankasına çalışıyor. Bence belki de BlackRock veya Vanguard alıyor, bastıkça sürekli alıyor gibime geldi. Kağıdın çoğu YABANCI fonların eline geçmek üzere. Onların Alaaddin isimli bir işlem robotu var. Onun işlemlerine benziyor.

Neyse ben aldım unuttum. Elime TL geçtikçe 45 TL altından sürekli ek alım yaparak eklemeye devam ederim.

Şirketin önümüzdeki sene net stopajsız temettü ödemesi, tahminen hisse başı 1.1 veya 1.3 TL arası bir rakam olacak x 3 kere. bu sene net 0.70 x 3 kere temettü veriyor, ilkini ödedi, ikinci Temmuzda üçünkü Ekimde.

Bana ikinci bir düzenli emekli maaşı da buradan gelir ek olarak. Bereket versin. Portföyüme ekledim. Dursun kenarda. Borçsuz harçsız düzenli temettü büyümesi olan sorunsuz bir GYO şirket.

2. Halka açıklık oranı %25 ti halka ırz sırasında. Şimdi %21.36 ya gerilemiş. Geri almış kendi hisselerini ve almaya da devam ediyor. Sağlam hisse ve fiyat ucuz. Kendi malını ucuz fiyattan geri eski yerine koyuyor doğal olarak. Seneye halka açıklık oranı %15 lere veya hatta %10 lara bile iner.

https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=AVPGY

Ticari Ünvan Pay Oranı(%)
    Süleyman Çetinsaya 27.94
    Artaş Inşaat Sanayi Ve Ticar Et A Ş 50.7
    Diğer 21.36

3. Info menkul değerlerin ceza alması lazım bu işlemler için.

AVPGY den zarar eden küçük yatırımcılar varsa SPK ya tüm işlemlerin incelenmesi için şikayet edebilirler.

Güya satışı BoFA yapıyor, yabancı bu havada satar mı ülen denyolar?

Küçük Yatırımcıların malına göz diktiniz. Nah alırsınız. Kaldıraç yok. Sen bas biz alırız merak etme Tahtacı iyi aile çocuğu.

4.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Info menkul değerlerin ceza alması lazım bu işlemler için.

AVPGY den zarar eden küçük yatırımcılar varsa SPK ya tüm işlemlerin incelenmesi için şikayet edebilirler.

Güya satışı BoFA yapıyor, yabancı bu havada satar mı ülen denyolar?

Küçük Yatırımcıların malına göz diktiniz. Nah alırsınız. Kaldıraç yok. Sen bas biz alırız merak etme Tahtacı iyi aile çocuğu.

Maliyetlere dikkat edin. Bugün kar eden yok. Almış kasten zararına satmış, almış kasten zararına satmış iyi aile çocuğu. Yarın ebeni öperler Tahtacı iyi aile çocuğu.

5. Avrupakent GYO'nın vergi dairesine sunulan 2024 yılı 3 aylık kârı 923.604.212 TL.

https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...8f9ffef11348c0

Çok iyi gelmiş. Bu sene için seneye 1.2 TL temettü verir tahminen. %75 civarı artış olabilir. Faaliyet gideri düşük. Personel gideri yok denecek kadar az. Faiz borcu yok.

Yeniden değerleme yapılarak bilanço şişirilmemiş. Temiz gerçek net kar.

100bin adet hissesi olan için emeklilik garanti demek. En az asgari ücret kadar net stopajsız vergisiz düzenli aylık maaş gelecek demek.

Ev dükkan alıp kiraya vereceğine 45 TL altından alabildiğin kadar AVPGY al. Ekranları kapat. Düşerse bayram et. Daha da çok al.

Kira geliri temettü olarak bir insanı rahat emekli eder.
    Son düzenleme : kastirsef; 22-05-2024 saat: 18:31.

6. Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 22.05.2024 tarihli toplantısında,

Sermaye Piyasası Kurulu'nun Şirketimize muhatap 08.12.2023 tarih ve 46367 sayılı yazısına istinaden, Şirketimiz aktifinde yer alan Arenapark Pınarbaşı Güneş Enerjisi Santrali (GES)'nin kesin kabulü yapılmış olduğu dikkate alınarak, İNVEST GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş.'nin düzenlediği 22/05/2024 tarihli Rapor esas alınarak 220.000.000,00TL+KDV üzerinden MALLSYSTEM TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş.'ye devredilmesine oy birliği ile karar verilmiştir.

Söz konusu işlem II-23.3 sayılı Önemli Nitelikteki İşlemler ve Ayrılma Hakkı Tebliği'nin 6'ncı maddesi çerçevesinde önemlilik (Şirket'in kamuya açıklanmış son finansal tablolarına göre işleme konu mal varlığının kayıtlı değerinin varlık (aktif) toplamına oranının %75'ten fazla olması durumu) kriterini karşılamamaktadır.

Yatırımcılarımızın ve kamuoyunun bilgilerine sunarız.

7.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 22.05.2024 tarihli toplantısında,

Sermaye Piyasası Kurulu'nun Şirketimize muhatap 08.12.2023 tarih ve 46367 sayılı yazısına istinaden, Şirketimiz aktifinde yer alan Arenapark Pınarbaşı Güneş Enerjisi Santrali (GES)'nin kesin kabulü yapılmış olduğu dikkate alınarak, İNVEST GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş.'nin düzenlediği 22/05/2024 tarihli Rapor esas alınarak 220.000.000,00TL+KDV üzerinden MALLSYSTEM TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş.'ye devredilmesine oy birliği ile karar verilmiştir.

Söz konusu işlem II-23.3 sayılı Önemli Nitelikteki İşlemler ve Ayrılma Hakkı Tebliği'nin 6'ncı maddesi çerçevesinde önemlilik (Şirket'in kamuya açıklanmış son finansal tablolarına göre işleme konu mal varlığının kayıtlı değerinin varlık (aktif) toplamına oranının %75'ten fazla olması durumu) kriterini karşılamamaktadır.

Yatırımcılarımızın ve kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Yarın yüksek açabilir bir ihtimal. Büyük haber. Ciddi nakit girişi oldu şirkete. Şişli Profilo AVM projesi de geliyor. Yazın sonunda 65 TL ye halka ırz ederiz umarım.

8. Hacim kalmamış. Satsana tahtacı iyi aile çocuğu. Satta alalım malcıklarını.

100bin Lotu olan emekli maaşını garanti eder. 45 TL altından bir ortalama ile 100bin alabilen EYT den kat be kat daha iyi bir emekliliği garantilemiş olur. GYO temettileri cillop gibi. Haftaya bugün vergisiz stopajsız tertemiz temettülerimizi alacağız ve tekrar AVPGY hisselerine ekleme yapacağız.

Compound Effect -> Peter Lynch.

Sayfa 27/30 İlkİlk ... 172526272829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •