Sayfa 272/344 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322 ... SonSon
Arama sonucu : 2749 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. Ben verdim alan hayrini gorsun hisse bence hala ederinin cok altinda ancak swap veya yurtdisi en az 25 milyar usd kredi beklentimden dolayi portfoyun yuzde 80ini bankaciliga uzulerek kaydirdim 8000 lotta 9-10 gunde yaklasik 6000 tl kazandım Allah bereket versin burada kalan arkadaslara bol kazanclar dilerim

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Yili çift hane ile kapatacagimiza inancim tam...
    İki haneli fiyatlara yükselmesi bişey ifade etmez. Bist'teki şirketlerin büyük çoğunluğu son 1-2 ayda iki katına çıktı.

3. Selec en az 15 hatta 18 lira olursa ehh işte demek lazım ( ! ) Bütün kağıtlar uçtu gitti...

4.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Selec en az 15 hatta 18 lira olursa ehh işte demek lazım ( ! ) Bütün kağıtlar uçtu gitti...
    Yabanci yatirimci olan hisseler malesef hep baskilandi bu dönem...

5. Selec 16-17 tl leri hakeden bir hisse ama burasi bist unutmamak lazim...zarar eden ucar kar eden yerinde sayar...

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Selec 16-17 tl leri hakeden bir hisse ama burasi bist unutmamak lazim...zarar eden ucar kar eden yerinde sayar...
    Aynen öyle.İki veya üç ay önce Merko ,1.32 krş iken şimdi 4.65 ( ! )...Bana göre iflas etmesi gereken hisse % 200 'ü geçti !...Böyle bir rezalet olmaz.Selec bu ve bunun gibi hisselere göre hakikaten inanılmaz derece düşük...Yarın da çıkarsa, umutlanırım.Çünkü yarın ile birlikte üsü üste 5. çıkışı yakalar.Tenkiz analizci arkadaşlar bunu ne demek olduğunu bilerler...

7. Selec i Ecz ilaç frenliyor.halbuki ikiside daha daha yukarılara göz kırpıyor bilanço beklentileri ile.

8. Hep ayni hareketler , sıktı artik hisse ucuz ancak baskida buyuk kalanlara bol kazanclar
     Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Ben verdim alan hayrini gorsun hisse bence hala ederinin cok altinda ancak swap veya yurtdisi en az 25 milyar usd kredi beklentimden dolayi portfoyun yuzde 80ini bankaciliga uzulerek kaydirdim 8000 lotta 9-10 gunde yaklasik 6000 tl kazandım Allah bereket versin burada kalan arkadaslara bol kazanclar dilerim

Sayfa 272/344 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •