Sayfa 272/1000 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Geçen ağustos Yunanistan gezimizde,benzin %100 daha pahalıydı,lpg ise %60-70 daha pahalıydı bize göre,takip eden günlerde Keşan ve Edirne ye Yunan ve Bulgar günü birlikçiler doluştu,çünkü 200 euro karşılığı hem depolarını doldurdular hemde zamsız fiyatlardan alışveriş yapıp gittiler...

Bence bizde olması gereken fiyatlar benzin:10 tl civarı---lpg:6+tl civarıdır,neye göre derseniz Yunanistan da euro geçerli ancak gelirleri kısıtlı,buda bizde yakıt fiyatlarının en azından seçime kadar subvanse edildiğini gösterir diye düşünüyorum.
    Onlar konuşur akp yapar.

Hayaldi gerçek oldu.

Bu olursa TÜRKİYE için çok kötü olur.

Hele dolar için 9-10-11 TL diyenler var.

Mahvoluruz.

Bu durumda hala akp diyenler olacak tahminim.

Zamanında demişti geçmişi mumla arayacağız diye kutuplaşma hariç.

Her zamanda gelen gideni aratıyor.

Bu iktidar ballı kaymağın üzerine oturup yönetimi almıştı.

Bol dolar ve eksi yada sıfır faizde.

Batırmaya geldiklerinden ekonomiye hiç bir katkıları olmadı tarım hayvancılık dahil.

Hizmet,avm,yol,kaldırım ve beton işleri büyüdü bunlarda borçla yapıldı aynı oto ithali gibi.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Onlar konuşur akp yapar.

Hayaldi gerçek oldu.

Mahvoluruz.

Batırmaya geldiklerinden ekonomiye hiç bir katkıları olmadı tarım hayvancılık dahil.

Hizmet,avm,yol,kaldırım ve beton işleri büyüdü bunlarda borçla yapıldı aynı oto ithali gibi.
    Devlet dediğimiz mekanizma iyi ölü taklidi yapar. Zamanı geldiğinde hesap sormaya başlar merak etme

3.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Onlar konuşur akp yapar.

Hayaldi gerçek oldu.

Mahvoluruz.

Ne kadar kutuplaşma o kadar keskin ayrılık böylelikle kemik bir kitle oluşturuyorlar, başörtüsü diye oy veren milyonlar var bunlar nasıl ikna edilir bilemiyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    LPG benzinden pahali olur o zaman, Sahinci tosun yakıtına dokunmazlar bence!
    Asrın liderimiz çıkar "Yoksa siz beni sevmiyonuz mu!" der, Sahinci tosunların yağları erir tam kavurmalık olurlar..

*pekcan: Fiyat denetimlerinde 135 firmadan savunma istendi-ntv

*pekcan: Gıda ve diğer ürünlerde yüzde 45'e varan düşüşler oldu-ntv

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Taksicilere kravat zorunluluğu getirildi.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    neden satış fikri daha sıcak benim için??

bankalar büyük bir kar düşüşü yaşayacaklar BDDK istatistiklerine göre.eğer petkim'in beklenen kötü bilançosu bu kadar tahrip etmeseydi hisseyi fiyatın içinde diyecektim ama diyorlar ya işte eski türkiye değil

ticaret antlaşması masalı 3.5 aydır piyasalara %20 civarı prim yaptırdı ve kabak tadı verdi.sanki bu çakallar anlaşsa ekonomiler şaha kalkacak borsalar işte yalan dolan masalı iş bitince iyiyse az verirler kötü sonuçlanırsa bo...nu çıkarırlar satışın.

temettüler yavaş yavaş dağıtılmaya başlandı.özellikle tüpraş'ın 1 nisandaki temetttüsü sonrası bu beklentiler de bitmiş oluyor neredeyse.malumunuz birçok şirket kriz var vermezük dediler bile

seçime gelince.valla ankete değil de ak parti cenahına bakınca sanki bir hezimet bekleniyor da kılıf aranıyor izlenimi doğdu bende.bu başarısızlık dönek malum partinin lideri başta olmak üzere partiye sırt çevrilmesine, eski ağır topların parti kurmasına hele hele 50 barajının altına düşerlerse yeniden seçim çığırtkanlarının türemesine sebep olacaktır.yani sakat ben olsam bunun riskini almam

hah geldik s400'e. teslim tarihi yaklaşıyor.herşey ortada.bu konuya yorum yapmam gereksiz.risk tavanda.

bunları toplayın bir de olumlu saydığınız fikirleri.sonucu da buraya yazmayın unutmayın haaa
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

pala köşebaşında bekliyor

niyeti kötü
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Sayfa 272/1000 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •