Sayfa 275/389 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon
Arama sonucu : 3228 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
     Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Abi merhabalar. Dün hiç bir şey yokken bobet hissesinde çok fazla hacimle bir kurum alislarin yüzde 90ini yaptı. Hiç izlediniz mi bu hisseyi ?
    hayır dostum hiç takip etmedim...güçlü alıcıymış demek...fiyatı arz ve talep belirler..talep daha güçlü ise fiyat çıkar...eğer arz fazla olur ve talep de düşük olursa fiyat geriler...bildiğiniz fiyatı para belirliyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hayır dostum hiç takip etmedim...güçlü alıcıymış demek...fiyatı arz ve talep belirler..talep daha güçlü ise fiyat çıkar...eğer arz fazla olur ve talep de düşük olursa fiyat geriler...bildiğiniz fiyatı para belirliyor...
    Aynen abi haklısınız. Son dönemde hisselerinizin maşallahı var Ah ah ah

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Aynen abi haklısınız. Son dönemde hisselerinizin maşallahı var Ah ah ah
    doğru sektör....doğru hisse...doğru zaman....bunlar olunca gerisi de kolay oluyor...piyasa o hisseleri kapışırken siz sadece çayınızı yudumlayarak izliyorsunuz...temel analizcilik budur dostum...geleceği tahmin etme sanatıdır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    doğru sektör....doğru hisse...doğru zaman....bunlar olunca gerisi de kolay oluyor...piyasa o hisseleri kapışırken siz sadece çayınızı yudumlayarak izliyorsunuz...temel analizcilik budur dostum...geleceği tahmin etme sanatıdır...
    keko dostum, bir çuval bulgur var
    3-4 gün kafa yorup yeni bir pırasa bulsan?
    selamlar
    ..

Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    keko dostum, bir çuval bulgur var
    3-4 gün kafa yorup yeni bir pırasa bulsan?
    selamlar
    bulgurlar çabuk çabuk bozulmaz dostum...dediğim gibi biraz sabır edin...veya riski düşük ,kayıp etmeyeceğinize inandığınız hisselerde zaman geçirin...kısmetimiz varsa pırasaları da bulacağız...sabır sabır sabır...

6. Bu akşam karanlıkta msci alış ve satışları olacak çeşitli tahtalarda. Karanlıkta 2 milyon kcaer alımı da gerçekleşecek. Takip eden çoktur muhakkak diye hatırlatayım dedim

Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Bu akşam karanlıkta msci alış ve satışları olacak çeşitli tahtalarda. Karanlıkta 2 milyon kcaer alımı da gerçekleşecek. Takip eden çoktur muhakkak diye hatırlatayım dedim
    bundan haberimiz yoktu dostum..gelişmeleri bizimle paylaşırsan seviniriz...

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bundan haberimiz yoktu dostum..gelişmeleri bizimle paylaşırsan seviniriz...
    Gelişme bu işte. Kapanışta 2,000K alım olacak, karşındaki satıcı miktarına göre fiyat şekillenir. Bundan sonra da msci small cap endeksinde hayatına devam edecek. Bütün bu alengirli oyunların sebebi buraya girip burada kalabilmek. Bu endekste kaldığı sürece fonlardan otomatik işlemler geçer. Pozitif bir şey yani. Ama bunları ky zaten takip ediyordur

Sayfa 275/389 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •