Sayfa 28/612 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 4896 madde; 217 - 224 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Eee akşam yazdim bi sikinti var diye onellanin grafikleriyle avunun.

2. Ya arkadaşlar bırakın onelle'nin grafikleri üzerinden burada absürt bir tartışma yaratmayı? Adam bir şekilde emek verip yazıp çiziyor. İnanır ya da inanmazsınız. Bu sataşma ne ya? Günlerdir forumu bu absürt tartışma meşgul ediyor. Varsa sizin teknik bir çalışmanız ya da temel analiziniz paylaşın. O bunu demiş şu bunu yazmış... Hakketen gına geldi artık.

3. tartışma kabak tadı verdi. Burada herkes kendi düşüncesini yazar. İnanıp inanmamak bize kalmış. Ama sizler çocuklar gibi "benim yorumum senin yorumunu döver" modundasınız

4. bende hedef vereyim bari fincan kulp bana göre hedef grafikte ytd....

En iyisini bekle, en kötüsüne hazır ol ve kazandığını sermayeleştir.

5. bende diyordum dünkü boşluğu nasıl kapatacaklar meğer bu haberle kapatacaklarmış.... şşşşş........sizler....
    En iyisini bekle, en kötüsüne hazır ol ve kazandığını sermayeleştir.

Bu aracı kurumlar yüksek hedef fiyat verince Pegi üzerinde hiçbir etkisi olmuyor da, düşük fiyat verince nasıl böyle etkili oluyor?

7.  Alıntı Originally Posted by aboriste diwane Yazıyı Oku
    Ya arkadaşlar bırakın onelle'nin grafikleri üzerinden burada absürt bir tartışma yaratmayı? Adam bir şekilde emek verip yazıp çiziyor. İnanır ya da inanmazsınız. Bu sataşma ne ya? Günlerdir forumu bu absürt tartışma meşgul ediyor. Varsa sizin teknik bir çalışmanız ya da temel analiziniz paylaşın. O bunu demiş şu bunu yazmış... Hakketen gına geldi artık.
    Grafikler sacma sapan dostum.adam 1 lirada olabilir 100 lirada olabilir her yone anlamsiz onlarca cizgi ciziyor.grafigin anlami sudur.yonu belirtir olabilcek rakamlari gosterir.onelle 28 de olur 32 de olur 22 de olur 15 te olir vesair sacma sapan seyler yazip egitim seviyesi dusuk grafikten anlamayanlari guzel kandiriyor.

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu hafta herkes kazandi bir Pegasus kaybettirdi. Adamlar biliyor demek ki hedef veriyor.

Sayfa 28/612 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •