Sayfa 288/401 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon
Arama sonucu : 3205 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Adamlar üç şirketten iyi operasyonla güzel para kaldırdılar. Yani kora ailesi işin duayeni olmuşlar ,Detaya girmiyorum üç hissenin detayına bakın son iki yıllık göreceksiniz. Bu baskı yeni hareke sinyal mi yoksa.

2. Sonuçta alkim ve ALKA hisselerine baskı kurup yatırımcıyı korkutup hisseleri sattır panik yaptır sonra hisseleri uçur kime ne faydası var götürüyorsan götür adamın 40,000 var ne koparırımda ama bu işler bir gider iki gider üçüncüde donu kaybedersin

3. Benim bildiğim Güzel Şehir İzmir den adam çıkar ama, bu kadar Lale çıkacağını düşünemezdim

4. Yönetim ve tahtacı resmen kumpas masası kurup nereden ne koparsak hesabında . Ne oldum demiceksin Ne olacağım diyeceksin. Bir ateş Yeter

5. Tahtayı bu kadar süründürmeyin mal kapçaz diye , götürün gitsin art niyet oldumu çıkar bir yerden,

6. Giderse gider gitmezse de temettüsünü yerim diye düşünerek 2017de yine iyi bi yükseliş zamanı 5,10 maliyetle aldığım alka uzun süre bi daha maliyetime yaklaşmadı bile Zararda oturup temettü kemirdik ta ki bu seneye kadar. Neyse ki daha gidecek yolu yiyecek temettülerimiz var inşallah.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Şurada bir iki teknik temel konuşulsa grafik filan çizilse de sayfa şenlense.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Çok hareketli zamanlar olsa da son zamanlarda iyice dinlenmeye çekilmiş görünüyor.
    Ağustos da Alkim'e 1 liradan fazla yukarıdaydı, şimdi tersi bir durum var, biraz boşlamışlar bu hisseyi.
    Bunun da kağıtları kıymetli, öyle boş bırakılacak bir hisse değil, bekleyip görmek lazım.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 288/401 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •