Sayfa 290/367 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340 ... SonSon
Arama sonucu : 2933 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: Tarihte bugün ve viop

Biz yazdık size tazesinden dolu dolu dopdolu iki cümle mos Moruk, az öte aşırı sulandırılmış cıvık '1 Lira - Milyon Dolar bilmem ne' topiğe..

Madem öyle kendini haddini bilmiyosun, lafta kalıyo, buyur git oku hesabı..

Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Sıkıntı şu abi...Yeni nesil her şeyi hap gibi talep ediyor...Alsın yutsun...Zaten adamların derdi bu, her şeyi hap haline getirip zombivari bir kuşak...Kaç kere yazdık...Ben bir şeyleri eksik bırakacağım ki sen tamamlayacaksın...Benim eksiğimi ne yüzüme vuruyon...Belki de bilerek yaptım, ne biliyon…

Gördüğün eksiği tamamla abi...Burası bunun için var...
    +++

Cocuga soruyoruz..ne olacaksin?

"şu...şu.." diyor.
    Öyle sartlandıriyoruz ki...
    "şu" ile arasındaki onbinlerce saatlik gayret, emek, zahmet mesaisinin farkında değil.

Şapkadan tavşan çikarmak için bile nice emekler, hazırlıklar ve zeka gerekirken... biz herseyi "hap" olarak elde etmeyi umuyoruz.

Milli eğitim sistemimiz 4. 5. 6. 7. ve 8. sınıflarda kişinin kendini tanıması amaçlı yeniden kurgulanmalı...
    Bu sınıflarda "iş atelyesi" dersi ciddî olarak en az haftada 2 saat olabilmeli.

Artçı bir yazı oldu gibi....

Aywwaaaaaa uçurumdan düştüuuuunnnn...!

...bea...!
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Borçlarımız var deniyor.
    Bilançolarda şirketlerin aldıkları borçlar ve ödeme programları da yer alıyor. Borçlar taksitlerle ödeniyor. Vadesi gelen kredinin ödenmeyen kısmı en sona kalır, yenilenen kredi olur. Kıyamet de kopmaz.
    Fabrikalar yerlerinde, makinalar çalışıyor. Üretim full. ihracat zirve.
    Hangi yabancı banka çalışan bir sistemi bozacak işlem yapar?
    Hükümet ithalatı zorlaştırıcı, dış ticaretteki açığı azaltıcı tasarruf tedbirleri aldı mı ? Aldı ise sistem rayına oturacaktır.
    abd borsaları sert düşüş yaşarsa bizdeki fonlarının satışlarını karşılayacak kimseler çıkmazsa biz de düşüş yaşayabiliriz.
    Onun ötesinde zaten yeterince düştük.
    Diye düşünüyorum....bea..!
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Olmamı$ 0101 hocam, 3-5 satır yalan, 2 dolan, berisi doğru da bu başlığın muhabbeti de bi ağır zaten..
    ...

Biz neler yazıyoz.. Olsun hesabı.. Neden olmasın ?..

5.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Borçlarımız var deniyor.
    Bilançolarda şirketlerin aldıkları borçlar ve ödeme programları da yer alıyor. Borçlar taksitlerle ödeniyor. Vadesi gelen kredinin ödenmeyen kısmı en sona kalır, yenilenen kredi olur. Kıyamet de kopmaz.
    Fabrikalar yerlerinde, makinalar çalışıyor. Üretim full. ihracat zirve.
    Hangi yabancı banka çalışan bir sistemi bozacak işlem yapar?
    Hükümet ithalatı zorlaştırıcı, dış ticaretteki açığı azaltıcı tasarruf tedbirleri aldı mı ? Aldı ise sistem rayına oturacaktır.
    abd borsaları sert düşüş yaşarsa bizdeki fonlarının satışlarını karşılayacak kimseler çıkmazsa biz de düşüş yaşayabiliriz.
    Onun ötesinde zaten yeterince düştük.
    Diye düşünüyorum....bea..!
    Altına imzamı atarım tebrik ederim.

Yoh yaa )

Kendi imza kısmımıza attıydık biz de fena fikir değil honey )..

7.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Yoh yaa )

Kendi imza kısmımıza attıydık biz de fena fikir değil honey )..
    Kendi namına düşün yaz honey, sağdan yürü para bulursun

8. Başlıktaki yandaş kokusu kesifleşti, utangaçlık aşamasından cüretkarlık aşamasına atlanmış gibi bir durum var. Ülkeyi boka batıranların ülkeyi tekrar düze çıkaracaklarına inanmamızı bekliyorlar. Bakalım bu kış kriz derinleştiğinde ne savunmalar yapılacak. Utanıp yazmayı bıraksalar o da kar.

Benim korkum saf değiştirip şahsımı "yandaş" diye eleştirmeleri, biliyorsunuz bunlarda omurga yok, her şekle girebilirler.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Sayfa 290/367 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •